ALANYA CAMBALKON

ALP İNŞAAT SÜRGÜLÜ & KATLANIR CAMBALKON SİSTEMLERİ

ALP inşaat ilkesi  gereği her müşteri sonsuza kadar bizim müşterimizdir. Bu nedenle, işinizin başlangıç ve bitiş süresine kadar sizin için verimli ve stressiz bir uygulama ve satış şekline getirmeyi hedefliyoruz.İşiniz bu 17 yıllık profesyonel ekibimizin güvencesi altındadır.Bu başarı daima siz dostlarımızdan gelen memnuniyetinize bağlıdır. Bu nedenle bizimle çalışırken plastik,alüminyum ve cam sektöründe yaşayabileceğiniz olumlu veya olumsuz fikirlerinizi rahatlıkla bize sunabilirsiniz.İşiniz yapılırken tüm işlemleri iş bitene kadar bize bırakın, siz hayata ve sevdiklerinize daha fazla zaman ayırın.

Misyonumuzdur…

Sektörde sistemin en düzgün şekilde işleyişine katkıda bulunmak;adımızı en dürüst ve en başarılı inşaat firmaları listesinin başına yazdırmak.

Vizyonumuzdur…

Müşterilerimizin içinde bulunduğu her durumu anlayabilmek için azami gayret göstermek ve benzer bir durumda biz olsaydık almak isteyeceğimiz hizmeti vermek..

ALP yapı inşaat sahası altında yaptıracağınız işlerde;

  • Mülkünüz daha temiz, garantili olur.Sorun yaşanmışsa veya ileride yaşanacak sorunlar karşısında muhatap bulabilirsiniz.

Alanya Cam Balkon | 0 242 515 25 00

Gazipaşa Cam Balkon | 0 532 586 96 16

Mahmutlar Cam Balkon | 0 533 762 98 64

Değerlendirme ( 0 rating )

Değerlendirme

Ortalama
Kalite
Destek
Fiyatlar
Ürünler

İsim zorunludur.

Email zorunludur.

Yorum kısmı zorunludur.Büyük-Küçük harfe duyarlıdır.

PORTFOLYO

alanya-albert-genau-cam-balkon-kıs-balkonlarında-hayatın-tadini-cikarin Kış Balkonlarında Hayatın Tadını Çıkarın

Kış Balkonlarında Hayatın Tadını Çıkarın

Katlanabilir cam balkon sistemleri ile evinizin balkonunu dört mevsim kullanılır hale getirebilirsiniz. Böylece yazın pek çıkılmayan balkonlar kışları sıcak, aydınlık ve keyifli birer kış balkonu haline gelebilirler. Bu işten en çok evdeki büyükan nelerin, büyük babaların ve çiçeklerin memnun olacağını söyleyebiliriz.Ev hayatını sizlerle paylaşan büyükler ve emekliler böylece çok rahat edecekleri bir yaşam alanına kavuşacaklar. Çocuklarınız da bu işe sevinecekler, oynayacakları yeni bir alan daha olacak. 

Yıllardır PVC temelli yapı malzemeleri üreten firmamız Alp İnşaat yapımını üstlendiği cam balkon sistemleri ile kurumsal müşterilerimize bireysel talep eden müşterilerimize huzur dolu mekanlar yaratma konusunda memnuniyet duyuyoruz. Sizde hemen teklif alabilirsiniz. 

Alanya Cam Balkon | 0 242 515 25 00 

Gazipaşa Cam Balkon | 0 532 586 96 16 

 Mahmutlar Cam Balkon | 0 533 762 9864 

alanya-albert-genau-cam-balkon-Alüminyum-Korkuluk-uretimimiz-Devam-Ediyor Alüminyum Korkuluk Üretimimiz Devam Ediyor

Alüminyum Korkuluk Üretimimiz Devam Ediyor

Küpeşte kelimesi akla hemen denizciliği getirir ve tekne güvertesinde yukarıda kalan bölümleri anlatır. Örneğin Titanik filminde sevgililer küpeşteye dayanıp denizi seyrettiler. Yapı sektöründe küpeşte ise korkuluk anlamındadır ve başta merdivenler olmak üzere balkonlarda, havuz kenarlarında, stadyumlarda, alışveriş merkezlerinde, iç ve dış mekanlardaki yürüme yollarının kenarlarında çokça görülen bariyerleri tanımlamak için kullanılır. Korkuluk düşmelere karşı alınan sağlam bir güvenlik önlemidir. Alüminyum ise hafif ve kullanışlı bir malzeme olduğu, paslanmadığı ve bakım istemediği için yapı sektöründe ve korkuluk yapımında çok kullanılan bir metaldir. Ayrıca diğer bütün muadillerinden çok daha hesaplıdır. 

İnşaat sektörü içinde yıllardır hizmet veren firmamız Alp İnşaat güvencesinde yapılan ve satışa sunulan alüminyum korkuluklar ile binaları ve yaşam alanlarınızı güvenceye alabilirsiniz. 

Alanya Cam Balkon | 0 242 515 25 00 

Gazipaşa Cam Balkon | 0 532 586 96 16 

 Mahmutlar Cam Balkon | 0 533 762 9864 

alanya-albert-genau-cam-balkon-Balkonlarinizi-Katlanir-Camlarla-Yeniliyoruzz Balkonlarınızı Katlanır Camlarla Yeniliyoruz

Balkonlarınızı Katlanır Camlarla Yeniliyoruz

Balkonlar evlerin dışarıya bakan gözleridir denir ama biz bu gözlere ne yazık ki pek ihtimam göstermiyoruz. Balkonlarımız, hele ki evin arka cephelerinde yer alıyorsa, çamaşırların asıldığı, fazla eşyanın depolandığı ardiyelere zamanla dönüşüyor. Tozlanıyor, yağmurlarda çamurlanıyor, bazen böcekleniyor bile. Bütün bunlardan kurtulmak için katlanabilen camlardan yapılmış kaplama sistemlerini deneyebilirsiniz. Her balkona uyan tipte imal edilen, son derece güvenli,kırılıp patlamayan, kullanması ve temizliği pratik katlanır cam balkon sistemleri ayrıca evlerin değerini artırıyor, dış cepheyi güzelleştiriyor. Fakat en önemlisi ev ahalisine yepyeni ve keyifli bir yaşam alanı daha sunuyor.  

 Firmamız Alp İnşaat katlanır cam balkon sistemleri işinde kalitesiyle, uygun fiyatlarıyla, özenli işçiliğiyle yıllardır bir numaradır.  

Alanya Cam Balkon | 0 242 515 25 00 

Gazipaşa Cam Balkon | 0 532 586 96 16 

 Mahmutlar Cam Balkon | 0 533 762 9864 

alanya-albert-genau-cam-balkon-cam-balkon-ve-isi-yalitimi Cam Balkonlar ve Isı Yalıtımı

Cam Balkonlar ve Isı Yalıtımı

Daha en başta hanımların cam balkonları çok sevdiklerini söylemeliyiz. Çünkü evleri genişlemiş, çocuklar oynayacak yeni bir alan bulmuş ve balkon artık toz içinde bir yer olmaktan çıkıp dört tarafı camlı, oturması keyifli olan bir salon haline gelmiştir. Burada komşularla çay sohbetleri yapılıp kekler yenebilir, etraf seyredilebilir. Katlanan ve balkonun bir kenarında toplanabilen camlar istenildiği zaman açılarak oda güzelce havalandırılabilir, kapatıldığı zaman da manzara kaybolmaz.   

Hanımların cam balkonu sevme nedenlerinden birisi de evin içindeki sıcaklığı artırmasındandır. Odanın balkona bakan duvarı korunaklı hale geldiği için sonuçta binada bir çeşit ısı yalıtımı sağlanmıştır. Bu da ödenecek doğal gaz veya elektrik faturasını düşüreceği için kadınların çok hoşuna gider.  

Alanya Cam Balkon | 0 242 515 25 00 

Gazipaşa Cam Balkon | 0 532 586 96 16 

 Mahmutlar Cam Balkon | 0 533 762 9864 

alanya-albert-genau-cam-balkon-camkapı-ofis-kapisi-bu-kapı-cok-akilli Bu Kapı Çok Akıllı

Bu Kapı Çok Akıllı

Eskiden sadece bilim kurgu dizilerinde gördüğümüz ve kendi kendine açılan kapı olarak düşündüğümüz otomatik kayan kapı sistemleri bugün günlük hayat için de gayet normal kabul ediliyor. Firmamız Alp İnşaat dünya yapı sektörünün tanınmış ismi Albert Genau imzalı otomatik kayar kapıları çok fonksiyonlu olarak siz değerli müşterilerinin hizmetine sunmuştur.   

Düz kayar kapılar, teleskopik kapılar, dairesel kayar kapılar olarak gruplanan ürünlerimiz market, banka, otel, eczane, kamu binaları, kafe ve restoran, fua ralanı ve toplantı salonu gibi mekanlarda, ayrıca büyük alışveriş merkezleri, hava alanları ve geniş showroom tipi teşhir merkezlerinde sürekli kullanılmaktadır. Ürünlerimizin teknik ayrıntılarını internet sitemizden öğrenebilirsiniz. Kapılara isteğe bağlı olarak hava perdesi de takılabilir. 

Siz de Otomatik Cam Kapılara Sahip olmak İstiyorsanız hemen teklif alabilirsiniz.

Alanya Cam Balkon | 0 242 515 25 00 

Gazipaşa Cam Balkon | 0 532 586 96 16 

 Mahmutlar Cam Balkon | 0 533 762 9864 

alanya-albert-genau-cam-balkon-bir-emeklilik-ruyasidir-cam-balkon Bir Emeklilik Rüyasıdır Kış Bahçesi

Bir Emeklilik Rüyasıdır Kış Bahçesi

Yıllarca çalışıp prim ödedikten sonra emekli olmak nasıl güzel bir şeydir, hayatınızın belki kendinize ait olan tek dönemi artık başlamaktadır. İstediğiniz saate kadar uyuyun, nasılsa işe yetişmeyeceksiniz, yürüyüşe çıkın, balık tutun, ayağınızı uzatıp film seyredin, kitap okurken koltuğunuzda uyuyakalın. Ama en güzeli bahçe işleriyle, çiçeklerle uğraşın. İlla büyük şehirlerden kaçmak, illa küçük sahil kasabasındaki bahçeli müstakil eve taşınmanız gerekmiyor. Katlanabilir cam sistemleriyle balkonunuzu kaplatarak yada varsa bahçenize küçük bir kış bahçesi yaptırarak sadece size özel bir hobi köşesi yaratabilirsiniz. Alp İnşaat olarak size bunu memnuniyetle yaparız. Size de sadece hangi çiçekleri seçeceğinize karar vermek kalacak.

Siz de Kış Bahçesine sahip olmakistiyorsanız hemen teklif alabilirsiniz.

Alanya Cam Balkon | 0 242 515 25 00 

Gazipaşa Cam Balkon | 0 532 586 96 16 

 Mahmutlar Cam Balkon | 0 533 762 9864 

alanya-albert-genau-cam-balkon-Cam-Balkon-Sistemleri-icinde-Zenon-Fark-Yaratiyor Cam Balkon Sistemleri İçinde Zenon Fark Yaratıyor

Cam Balkon Sistemleri İçinde Zenon Fark Yaratıyor

Balkonunuz hangi biçimde inşa edilmiş olursa olsun, cam balkon sistemleri ile onu kapatabilir, evinize yeni ve kullanımı çok keyifli olacak bir oda daha ekleyebilirsiniz. Köşeli, düz, oval, açılı balkonları veya terasları kayar katlanır balkon camlama sistemi ile kaplıyoruz.  

Alp İnşaat olarak yapı sektörünün güvenilen üreticisi Albert Genau firmasının bayisi sıfatıyla da hizmetinizdeyiz. Ün gamımız içinde yer alan Zenon imzalı kayar katlanır balkon camlama sistemleri dört taraftan rodajlanmış, (taşlanmış) temperli veya lamine şeklinde üretilmiş, 8 mm. kalınlıkta olan, alttan ve üstten dört teker taşıma mekanizması ile hareket eden, balkonlarınıza estetik bir görünüş veren ürün çeşidimizdir.  

 Siz de Cam Balkon yada Katlanır Cambalkona sahip olmak istiyorsanız hemen teklif alabilirsiniz.

alanya-albert-genau-cam-balkon-alanya-garaj-kapisi-Artık-Ortada-buyulu-Bir-Durum-Olmadini-biliyoruz Artık Ortada Büyülü Bir Durum Olmadığını Biliyoruz

Artık Ortada Büyülü Bir Durum Olmadığını Biliyoruz

1970’li yılların sonunda siyah beyaz olan tek televizyon kanalımızda yayınlanan Tatlı Cadı dizisi hala hatırlanır. Yayınlanan bölümlerden birinde sevimli büyücümüz Samantha evinin garaj kapısını uzaktan hokus pokus yöntemiyle açıyor, sonra da arabasını park ediyordu. Kendisini yan bahçeden gören meraklı komşusuna ise durumu garaj kapısına uzaktan kumanda taktırdık, ondan böyle kendi kendine açılıyor diye açıklamış,sırrını saklamaya çalışmıştı. O yıllarda uzaktan kumandalı garaj kapısı gibi bir kavram olduğunu bilmiyorduk, izleyenler bu nasıl bir şey acaba diye düşünmemişlerdi bile.  

 Sonra bugünlere geldik. Artık ortada büyülü bir durum olmadığını biliyoruz. Çünkü Alp İnşaat’ın ürün listesinde tıkır tıkır çalışan otomatik garaj kapıları davar.  

Siz de Garaj Kapıları hakkında bilgi edinmek istiyorsanız hemen arayabilirsiniz.

Alanya Cam Balkon | 0 242 515 25 00 

Gazipaşa Cam Balkon | 0 532 586 96 16 

 Mahmutlar Cam Balkon | 0 533 762 9864 

alanya-albert-genau-cam-balkon-Cam-Balkonlarin-Camlari-nasil-uretiliyor Cam Balkonların Camları Nasıl Üretiliyor?

Cam Balkonların Camları Nasıl Üretiliyor?

Yazı başlığımızda yer alan soru yağmurun suyu nereden geliyor gibi bir çağrışım yapıyor ama aslında kullanıcılar tarafından oldukça merak edilen bir husustur.Açıklamak için camın üretim tarihine kadar gitmeye gerek yok, arabaların camlarını hatırlamak yeterli olacaktır. Konunun burasında ülkemizdeki cam imalatçılarının adını anmalı, haklarını teslim etmeliyiz. Son derece zarif incecik kadehlerden özel oto camlarına kadar üretim yapabilen bu imalatçılar ülkemizin güçlü işletmeleridir. Bu tesislerde yapılan panel biçimli camlar temperleme işlemlerinden geçirilir. Temperleme camı 740 dereceye kadar ısıtmak sonra da yüksek basınçlı hava altında malzemeyi sıkıştırmaktır. Rodajlama ilede cam kenarlarının keskinliği alınır. 

 Sonrasında sizin için Alp İnşaat güvencesinde ölçü alma ve montajlama yapılarak takılancam balkonlar haline gelirler.  

Detaylı Bilgi İçin;

Alanya Cam Balkon | 0 242 515 25 00 

Gazipaşa Cam Balkon | 0 532 586 96 16 

 Mahmutlar Cam Balkon | 0 533 762 9864 

alanya-albert-genau-cam-balkon-cam-balkon-cumbalarlardan-cambalkonlara Cumbalardan Cam Balkonlara

Cumbalardan Cam Balkonlara

Geleneksel Türk mimarisi içinde cumbalı evler de yeralır. Dünya mirası sayılan eski Safranbolu konaklarını hatırlayın. İlk kat hariç diğer katların dışarıya taşan kafesli oda çıkıntılarına cumba denirdi ve gerektiğinde alttan payandalarla desteklenirdi.Sokaktan geçen yakışıklı katipler cumbaların arkasındaki nazlı genç kızlar tarafından izlendiklerini bilirlerdi. Bazen kafesin camı aralanır ve küçük bir mektup dışarı bırakılırdı. Sonrasında mimari yapı içinde cumbalar, sokaklardan katipler, cam arkalarından da nazlı kızlar kayboldular.  

 Ama şimdi de balkonlarımız ve teraslarımız var. Günümüzün yapı sektörü balkonları çok daha fonksiyonel yapıyor ve hayatın içine katmaya çalışıyor. Siz kişisel tercihiniz ile balkonunuzu katlanabilir cam sistemleri ile kaplatabilir, çok daha işlevsel bir mekana dönüştürebilirsiniz. Alp İnşaat olarak biz bunu yapıyoruz.   

 Detaylı Bilgi İçin;

Alanya Cam Balkon | 0 242 515 25 00 

Gazipaşa Cam Balkon | 0 532 586 96 16 

 Mahmutlar Cam Balkon | 0 533 762 9864 

alanya-albert-genau-cam-balkon-İs-Hayatinda-Ofis-Bolme-imkani İş Hayatında Ofis Bölme İmkanı

İş Hayatında Ofis Bölme İmkanı

Genel müdürlerin kullandığı geniş odalar, kişiye özel verilen ofisler çağdaş iş hayatında artık pek görülmüyor, çünkü hem şehirlerde yer ve kira sorunu var hem de bütün ofis işleri bir laptop bilgisayardan yürütülecek hale geldi. Bu yüzden mevcut işyerlerindeki ofislerin bölünerek çok amaçlı kullanılması mantıklı ve ekonomik bir çözüm oldu.  

Firmamız Alp İnşaat ofisleri daha kullanışlı hale getiren, bunu yaparken mekana ayrı bir şıklık katan ofis bölme sistemleri ile hizmet vermektedir. Cam bölme duvar diyebileceğiniz bu yapı ışık geçirdiği için şeffaflık ve ferahlık sağlamaktadır, fakat dilediğinizde cam üstüne kumlama yapılan modelleri de tercih edebilirsiniz. Ayrıca ofislerde kullanılacak kablolar bölmenin kanalları içinden geçebilir. 

 Siz de Ofis ve işyerinize Cam Ofis Bölme Yaptırmak İsterseniz, ofis Bölmeleri ve Ofis Bölme Fiyatları Hakkında bilgi edinmek istiyorsanız hemen arayabilirsiniz.

Alanya Cam Balkon | 0 242 515 25 00 

Gazipaşa Cam Balkon | 0 532 586 96 16 

 Mahmutlar Cam Balkon | 0 533 762 9864 

alanya-albert-genau-cam-balkon-Evinizde-ve-Hayatinizzda-Konforlu-Secim-Cam-Balkonlar Evinizde ve Hayatınızda Konforlu Seçim; Cam Balkonlar

Evinizde ve Hayatınızda Konforlu Seçim; Cam Balkonlar

Ünlü şair Sezai Karakoç Balkon adlı şiirinde güzel çağrışımlardan söz etmez, aksine düşen çocuklardan, elleri balkon demirin dekalan annelerden bahseder. Hatta bu şiiri okuduktan sonra bir süre balkona çıkmak istemeyebilirsiniz. Ama eviniz ve evdeki rahatlığınız için farklı bir karar alıp balkonunuzu gayet konforlu ve güvenli bir yer haline getirmeniz mümkündür.  

 Nasıl sorusunun yanıtını ise katlanır cam balkon sistemleri veriyor.  Böylece evlerin bu fazla kullanılmayan köşeleri toza, yağmura, rüzgara,sokaktan taşan seslere ve hatta böceklere karşı korunaklı hale geliyor. Evinizde yeni bir yaşam alanı yaratılıyor,üstelik çocuklarınızın düşmeyeceğinden de artık eminsiniz.  

Şiirlerin devleri balkonsuz yapan mimarları alınlarından öpmekten bahseden şairlerin aksine hayatın ve balkonunuzun tadını çıkarın.  

Siz de Evinizde ve Hayatınızda Keyfini Süreceğiniz Cam Balkonlar Yaptırmak İstiyorsanız, Cam Balkonlar ve Cam Balkon fiyatları Hakkında bilgi edinmek istiyorsanız hemen arayabilirsiniz.

Alanya Cam Balkon | 0 242 515 25 00 

Gazipaşa Cam Balkon | 0 532 586 96 16 

 Mahmutlar Cam Balkon | 0 533 762 9864 

alanya-albert-genau-cam-balkon-Kafe-seffaf-Bir-Panelle-Ayrilmisti Kafe Şeffaf Bir Panelle Ayrılmıştı

Kafe Şeffaf Bir Panelle Ayrılmıştı

Delikanlı şehrin nezih bir kafesinde arkadaşlarıyla oturuyordu ama mekanın bahçeye bakan tarafında oturan ve kendi arkadaşlarıyla doğum günü kutlaması yaptığı belli olan güzel kızdan gözünü bir türlü ayıramamıştı. Sonuçta dayanamadı, cesaretini toplayıp kalktı. Ne yapıp edecek, bu kızla tanışacaktı. Ona doğru yaklaştı ama o kadar heyecanlıydı ki kafenin o bölümünün şeffaf cam bir panelle ayrıldığını göremedi,camlara çarptı. Darbelere dayanıklı camlara hiçbir şey olmadı da bizim delikanlı bayağı mahçup oldu…..

Doğru ya, artık kafe ve lokanta türü mekanlar böyle katlanabilen şeffaf cam panellerle ayrılabiliyor, çok amaçlı kullanılıyordu. Hatta Alp İnşaat yıllardır bu işi de hakkını vererek yapıyordu. Kafe işletmecisi kutlama sırasında müşterileri rahat etsin diye o bölümü ayırmıştı. 

Siz de Kafe yada İşyerinizin Keyfini Süreceğiniz Cam ile Ayrılmış Şeffaf Odalar Yaptırmak İstiyorsanız, Cam Balkonlar ve Cam Balkon fiyatları Hakkında bilgi edinmek istiyorsanız hemen arayabilirsiniz.

Alanya Cam Balkon | 0 242 515 25 00 

Gazipaşa Cam Balkon | 0 532 586 96 16 

 Mahmutlar Cam Balkon | 0 533 762 9864 

alanya-albert-genau-cam-balkon-llimonluklar-gunumuzda-kis-bahcesi-oldu Limonluklar Günümüzde Kış Bahçeleri Oldular

Limonluklar Günümüzde Kış Bahçeleri Oldular

İngiliz Edebiyatı’nın ünlü yazarı Jane Austen romanlarında anlattığı süslü ve zarif hanımefendileri bazen limonluklara (glasshouse) gönderir. Yemyeşil bahçeler için decamlı bir oturma salonunu gözlerinizin önünde canlandırın,bahsedilen mekan böyle ir yerdir. Limonluk her zaman için çiçekleri, yeşillikleri, özel çay sohbetlerini ve zarif bir mekanı çağrıştırır. Şimdi kış bahçesi olarak adlandırılıyor ve dört mevsim bahçe keyfini sunuyorlar. Bağımsız zemin üzerine ayrıca yapılabildiği gibi pergola veya veranda altları da kış bahçesine dönüştürülebiliyor.Sonuçta yapımı katlanabilir cam sistemleriyle mekanın etrafının uygun biçimde kapatılması esasına dayanıyor. 

Alp İnşaat her mevsim bahçe keyfini yaşayabileceğiniz kış bahçelerini cam kaplama sistemleriyle sizin için yaratacaktır. Kar yağarken kış bahçenizde çay içip sohbet etmek isterseniz bizi arayın.   

www.turgutalper.com

Alanya Cam Balkon | 0 242 515 25 00 

Gazipaşa Cam Balkon | 0 532 586 96 16 

 Mahmutlar Cam Balkon | 0 533 762 9864 

alanya-albert-genau-cam-balkon-panjur-sistemlerine-bir-goz-atin Panjur Serisine Bir Göz Atın

Panjur Serisine Bir Göz Atın

Firmamız Alp İnşaat’ın ürün serisi içinde yer alan uzaktan kumandalı panjurların evinizde size konfor sağladığı gerçeğini kabul edin. Televizyonun uzaktan kumandasının sağladığı rahatlığı panjurlarınızı açıp kaparken de yaşıyorsunuz. Özellikle yurdumuzun bol güneş alan Güney ve Güneydoğu bölgelerinde evlerde panjur kullanmak perdelere nazaran çok daha iyi bir çözüm olmuştur. Böylece sıcağın içeri girmesi büyük ölçüde engellenir. Günün serin saatlerinde pencerenizi açarak içerisini kolayca havalandırabilirsiniz.  

Alp İnşaat olarak elden kullanılan veya elektrikli ve uzaktan kumandalı panjurları metal bağlantı parçaları hariç PVC üretimi altında tek merkezden yapabiliyoruz. Evinizdeki rahatlığın panjurlarınızda da sürmesi için firmamızı arayabilirsiniz. Özellikle yazlık evlerin panjur korumasına hem güneş hem güvenlik açısından mutlak ihtiyaçları vardır.    

 Detaylı Bilgi İçin www.turgutalper.com

Alanya Cam Balkon | 0 242 515 25 00 

Gazipaşa Cam Balkon | 0 532 586 96 16 

 Mahmutlar Cam Balkon | 0 533 762 9864 

alanya-albert-genau-cam-balkon-seffaf-kepenkler-ile-vitrininizi-kapatin Şeffaf Kepenklerle Vitrinlere Yeni Bir Bakış Kazandırın

Şeffaf Kepenklerle Vitrinlere Yeni Bir Bakış Kazandırın

Yeni nesil kepenk sistemleri içind sayılan şeffaf kepenkler artık dükkan vitrinlerine yepyeni bir görünüm kazandırıyor. Bankalar, büyük araba ve mobilya showroom’ları, bijuteri türü dükkanlar klasik anlayışta yapılan saç veya alüminyum kepenk perdelerin yerine bu ürünü kullanmayı tercih ediyorlar. Böylece gece ve gündüz,sürekli olarak ürünlerin teşhiri yapılıyor. Aynı zamanda güvenlik de yine sağlanmış oluyor. Hatta güvenlik unsuru böylece estetikle birleşiyor. Kırılmaz, yanmaz malzemelerden üretilen şeffaf kepenkler gayet sessiz çalışıyorlar.  

 Alp İnşaat olarak şeffaf kepenklerimizle iş yerlerinizin çehresini değiştiriyoruz. İşlerimiz içinde özel bir yerde duran şeffaf kepenklerin size özel imalatı ve montajı için bizi hemen arayabilirsiniz.  

Siz de İşyerinizi Şeffaf kepenkler ile kapatmak istiyorsanız, detaylı bilgi ve fiyatlandırma için bilgi edinmek istiyorsanız hemen arayabilirsiniz. 

www.turgutalper.com

Alanya Cam Balkon | 0 242 515 25 00 

Gazipaşa Cam Balkon | 0 532 586 96 16 

 Mahmutlar Cam Balkon | 0 533 762 9864 

alanya-cam-balkon-firmasi-alanya-albert-genau-tursiktik-isletmelerde-cam-balkon-kullanımı Turistik İşletmelerde Cam Balkon Kullanımı

Turistik İşletmelerde Cam Balkon Kullanımı

Katlanır cam balkon konusu içinde araştırma yaptığınız zaman öncelikle Albert Genau Alp İnşaat ismiyle karşılaşıldığı biliyoruz. Ek olarak konunun ayrıntılarını öğrenmek istediğinizde karşınıza teras camlamaları, kış balkonları, cam balkon fiyatları, cam balkonların metrekaresi kaça yapılıyor gibi bir sürü detay çıkıyor.  

Cambalkon sistemlerinin kullanıldığı yerler arasında turistik otellerin de çokça yer aldığı firmamızın biten veya devam eden proje fotoğraflarından anlaşılmaktadır  

Turistik otellerin özellikle üst katlarında yer alan teraslarının katlanır cam balkon sistemleri kapatılmasına ve böylece son derece keyifli salonlara dönüşmesine sıklıkla rastlar olduk. İster beş yıldızlı olsun isterse butik otel olarak çalışsın otellerin camla kaplanmış yemek salonlarında  yapılan kahvaltıları tatilciler çok seviyorlar. İşletmeciler de bu yüzden cam kaplama sistemlerine geçmeyi tercih ediyorlar.   

 www.turgutalper.com

Alanya Cam Balkon | 0 242 515 25 00 

Gazipaşa Cam Balkon | 0 532 586 96 16 

 Mahmutlar Cam Balkon | 0 533 762 9864 

alanya-albert-genau-cam-balkon-Tiara-Twinmax-Cam-Balkon-Sistemleri Tiara Twinmax Cam Balkon Sistemleri

Tiara Twinmax Cam Balkon Sistemleri

Kayar katlanır ya da sadece sürülür cam balkon sistemlerinin güvenilir markası Albert Genau yapı malzemeleri sektöründe hizmet veren bayilerine yeni bir ürün daha verdi. Tiara Twinmax ısıcamlı cambalkon,  zarafet dolu bir ürün çeşidi olarak firmayı adeta taçlandırdı. (Tiara zaten taç anlamına gelmektedir.)  

Böylece cam balkon yapan firmalar içinde, ALP İnşaat ismiyle fark yaratıyor, Albert Genau bayisi olarak cam balkonların ısı camlısı yok mu diye soran müşterilerimize dahi olumlu yanıt verebiliyoruz.  

Ürünümüz ısıcam özelliğinden başka ayrıca gizli su tahliye sistemi, sürtünmeyi en aza indirgeyen hareket sistemi, paslanmama garantisi taşıyan ve dört altta dört üstte çalışan teker aksamı ile de taçlanmıştır. 

Siz de Eviniz Yada işyerinize Cam Balkon Yaptırmak isterseniz ve Cam Balkon Fiyatları hakkında detaylı bilgi ve fiyatlandırma için bilgi edinmek istiyorsanız hemen arayabilirsiniz.

www.turgutalper.com

Alanya Cam Balkon | 0 242 515 25 00 

Gazipaşa Cam Balkon | 0 532 586 96 16 

 Mahmutlar Cam Balkon | 0 533 762 9864 

alanya-albert-genau-cam-balkon-sonsuza-kadar-musterimizsiniz Sonsuza Kadar Müşterimizsiniz

Sonsuza Kadar Müşterimizsiniz

Bu sözün iddialı olduğunu mu düşünüyorsunuz? 1998 yılında, Antalya’da, küçücük bir atölyede başlayan iş hayatımızda ALP İnşaat olarak biz bu sözü baştan verdik.  

Yıllar içinde hem işlerimiz hem de bize duyulan güven büyüdü. Tanıştığımız andan başlayarak söz verdiğimiz işlerin teslimini ALP İnşaat olarak yapıp bitirdiğimizde ve kalitemizle sizlerin müşteri memnuniyetini kesinlikle sağladığımızda da hayatınızdan çıkmıyoruz. Biz satış sonrasında bile yanınızdayız, tamam, iş bitti, herkes kendi yoluna demeyi bilmiyoruz. Yapı sektörüyle ilgili herhangi bir sorun yaşadığınızda yanınızda olacağız.  

 İnşaat işlerinin hemen her alanında 20 yıllık bir emeğimiz var ve bu süreci birlikte yaşadık. Siz evlerinizde güle güle oturun, biz iş başındayız.  

 www.turgutalper.com

Alanya Cam Balkon | 0 242 515 25 00 

Gazipaşa Cam Balkon | 0 532 586 96 16 

 Mahmutlar Cam Balkon | 0 533 762 9864 

z-alanya-albert-genau-cam-balkon-cam-balkonda-silider-sistemleri-surme-cambalkon Slider Sistemler

Slider Sistemler

Kelime anlamıyla kaydırıcı anlamına gelen slider endüstriyel üretim içinde yer alan bir malzemedir ve bir çit taşıyıcıdır. Üzerine konan malzemenin yatay düzem de kolaylıkla hareket etmesini sağlar. Alp İnşaat olarak “sürme camlama sistemi” olarak adlandırdığımız ürünümüz siz değerli müşterilerimiz için piyasaya verilmiştir. Alttan taşıma olarak çalışan sistem isteğe bağlı olarak özel ölçülerde imal edilmektedir. Böylece mekanlarda özel tasarlanmış çok şık cam bölmeler kullanılabilir hale gelmiştir.Değişik renk seçeneklerimiz mevcuttur.Sürmeli cam kavramı gayet gelişmiş ve zarif bir hale getirilmiş olarak yapı sektörü içinde yeniden yer almaktadır.  

Setlerde kullanılan kameraların da aynı sistemle çalıştığını biliyor muydunuz? Yönetmenler şaryo dediğinde hareket de başlamış demektir.   

www.turgutalper.com

Alanya Cam Balkon | 0 242 515 25 00 

Gazipaşa Cam Balkon | 0 532 586 96 16 

 Mahmutlar Cam Balkon | 0 533 762 9864 

ALANYA CAMBALKON

Ev ya da benzeri yapılarda balkonların her mevsim kullanılabilmesi için cam balkon sistemleri çok sık kullanılmaktadır. Sürekli gelişen inşaat sektöründe her geçen gün daha kullanışlı binalar tasarlanırken, Alanya gibi bölgelerde doğanın keyfini daha fazla yaşamak için birçok farklı cam balkon sistemi kullanılmaktadır.  

Birçok farklı modeli olan bu sistemler, uygulama açısından profesyonel çözümler gerektirir.Sitemizde yer alan Alanya cam balkon firmaları size bu profesyonelliği sunmaya hazırdır. Evinizin, iş yerinizin ya da yazlığının balkonunu ya da bahçesini cam balkon sistemleriyle kaplayabilirsiniz.

Dekorasyon açısından oldukça önemli olan cam balkonlar aynı zamanda güvenli de olmalıdır.Güvenlik açısından her zaman önemli olan cam sistemleri, ısı ve ses yalıtımı yada kırılmaya karşı da dayanıklı olmalıdır.

www.turgutalper.com

Alanya Cam Balkon | 0 242 515 25 00 

Gazipaşa Cam Balkon | 0 532 586 96 16 

 Mahmutlar Cam Balkon | 0 533 762 9864 

 Cam Balkon Çeşitleri

 Cam balkon sistemleri birçok farklı çeşitte uygulanmaktadır. Günümüzde en fazla tercih edilen cam balkon sistemleri katlanır cam balkon sistemleri, sürgülü cam balkon sistemleri ve eşikli-eşiksiz cam balkon sistemleri şeklindedir.

 Uygulama açısından basit gibi görünen ama iyi bir hesaplama yapılması gereken cam balkon sistemleri ile her zaman uzman bir firma ve ustalar tarafından yapılmalıdır.Kullanılan malzemenin kalitesi, en üst düzeydeki güvenlik önlemleri oldukça önemlidir. Bu sistemlerin kullanıldığı katlanır cam fiyatları Alanya bölgesinde ve Antalya’nın diğer bölgelerinde birçok farklı firma tarafından her bütçeye uygun fiyatlarla uygulanmaktadır.

 Katlanır Cam Balkon Sistemleri

Katlanır cam balkon sistemleri kolay bir şekilde açılıp kapanma imkanı sunmakla birlikte balkonun her mevsim kullanılabilir olmasını sağlar. Tüm evlerde, teraslarda verestoran gibi iş yerlerinde kullanılan katlanır cam balkonlar, 5 mm et kalınlığındaki alüminyum profillerin içindeki 8 mm paslanmaz çelik çift taşıyıcılı temperli camdan oluşur. Tekerleri sayesinde kendini teraziye alır.Su kanalları sayesinde de su almaz.

Oldukça pratik bir şekilde kullanılan katlanır cam balkon sistemleri ile her mevsim bir yaşam alanına dönüşen balkon ve teraslar hem görsel açıdan hem de işlevsel açıdan oldukça kullanışlı bir hale gelir.

www.turgutalper.com

Alanya Cam Balkon | 0 242 515 25 00 

Gazipaşa Cam Balkon | 0 532 586 96 16 

 Mahmutlar Cam Balkon | 0 533 762 9864 

Katlanır Cam Fiyatları

 Katlanır cam fiyatları, genelde uygulama alanının ölçüsüne göre değişmektedir. Kullanılan malzemenin kalitesi ve ölçüsüne göre değişen fiyatlar her zaman farklılık göstermektedir.

 Esnaf Vitrinim üyesi Alanya cam balkon firmalarından ihtiyacınız olan hizmeti alabilir, tüm balkon alanlarınızın dekorasyonu için cam balkon sistemlerinden yararlanabilirsiniz. Mekanınızın özelliğine göre değişen katlanır camfiyatları Alanya içinde ve Antalya’nın çevre illerinde her zaman piyasa koşullarının dengesini koruyacak şekilde belirlenmektedir.

Alanya Cam Balkon | 0 242 515 25 00 

Gazipaşa Cam Balkon | 0 532 586 96 16 

 Mahmutlar Cam Balkon | 0 533 762 9864 

Isıcamlı CamBalkon Sistemleri

 Normal cam sistemlerine oranla 5 kat daha fazla ısı yalıtımı sağlayan ısıcamlı cam balkon sistemleri ile her zaman balkonu evin bir odası gibi kullanma imkanı doğuyor.

 Yazın sıcağıkışın da soğuğu önleyen ısıcamlar sayesinde cam balkon sistemlerinin en iyi şekilde kullanılması mümkün olmaktadır. Antalya’nın doğal güzelliklerinizi evinizin balkonundan her mevsim sağlamak ve evinizin balkonlu alanını daha işlevsel bir şekilde kullanmak istediğinizde ısıcamlı cam balkon sistemleriile balkonlarınızı her zaman farklı alanlara çevirebilirsiniz.

 Paslanmaz malzemeden üretilen ve son derece kaliteli bir sistem olan ısıcamlı cam balkonsistemi, inovasyon ödüllü bir cam balkon sistemidir.

www.turgutalper.com

Alanya Cam Balkon | 0 242 515 25 00 

Gazipaşa Cam Balkon | 0 532 586 96 16 

Mahmutlar Cam Balkon | 0 533 762 9864 

Isıcamlı Cam Balkon Fiyatları 

Isıcamlı balkon sistemlerinin fiyatları metrekare ölçüsüne göre değişmektedir.Malzemenin kalitesinden ödün vermediğiniz zaman sorunsuz bir şekilde cam balkon sistemlerini kullanmanız mümkün olmaktadır. Isıcamlı cam balkon sistemleri dünyanın 32 ülkesinde en çok tercih edilen cam balkon sistemleri arasındadır.

 Isıcamlı cambalkon fiyatlarıiçin birçok farklı firmadan teklif alabilirsiniz. Bunun için

 ilgili bölümdeki firmalardan istediğinize ulaşarak cam balkon sistemi talebinizi iletebilirsiniz.

Alanya Cam Balkon | 0 242 515 25 00 

Gazipaşa Cam Balkon | 0 532 586 96 16 

 Mahmutlar Cam Balkon | 0 533 762 9864 

Sürgülü CamBalkon Modelleri

Restoran ve kafelerde çok sık tercih edilen sürgülü cam balkonlar da oldukça popüler ola nsistemlerdir. Modern dekorasyonun en önemli parçalarından olan balkon ve bahçe kapılarında kullanılan sürgülü sistemlerle her zaman kullanışlı balkonlar ve bahçe kapıları yaptırabilirsiniz.

 Sadece balkonlarda değil, bahçeye açılan kapılarda da kullanılan bu sistemler evinizin ısı ve ses yalıtımı konusunda eksiksiz bir şekilde tasarlanmasını sağlayacaktır. Sürgülü cam balkonların avantajlarını şu şekilde sıralayabiliriz;

 –   Her türlü balkona uygulanabilir,

   Estetik görünüme sahiptir,

   Isı izolasyonu sağlar,

   Dikey ve yatay olmadan uygulandığı için görüş alanını netleştirir,

   Sağa sola açılabilme özelliği vardır,

   Perdeve sineklik kullanılabilir,

   İmalat ve montajında kullanılan kaliteli malzemelerle uzun ömürlü kullanılır.

 Sürgülü cambalkon modellerii ki farklı çeşit olarak bilinmektedir. Bunlar;

 Eşiksiz Sürme Cam Balkon:Kayar şekilde yanlara hareket edebilen ve iç mekanlara da uygulanabilen bir sistemdir.Bu sistemin özellikleri;

•   Kapı boşluğu gerektirmez, alanın en iyi şekilde kullanılmasını sağlar,

   Kış bahçelerinde çok sık tercih edilir,

   Dönüşlü balkonlar için özel tasarlanır,

   Toz ve su girişini minimize eder,

   Alüminyum kanatlara sahiptir,

•   Sessiz ve konforlu bir şekilde hareket eder,

   Paslanmaz özelliği vardır,

   Alt raya kilitlenen kilitleriyle tam güvenlik sağlar,

  Korozyonu azaltır. Eşiksiz sürme cam balkon özellikleri raysız olduğu için iç mekanlarda da en iyi şekilde kullanılır.

 Eşikli Sürme Cam Balkon:Ayarlanabilir tekerler ve diğer özelliklerle alt ve üst kısımlarda çerçevede etkisi yaratır ve eşik bulunur. Özellikleri;

•  Dönüşlü balkonlarda kullanılır,

   Sessiz ve konforlu hareket eder,

•  İç mekana uyumlu bir şekilde tasarlanır,

  Sarsıntısızhareket eder,

   Alt rayda etkin bir şekilde su tahliyesi imkanı vardır,

   Alt rayda kanat kilitlenmesi sağlar,

   Paslanmaya dayanıklıdır.

 Bu gibi özellikleri olan eşikli sürme cam balkon sistemleri de en iyi koşullarda Alanya ve Antalya çevresindeki birçok firma tarafından yapılmaktadır.

www.turgutalper.com

Alanya Cam Balkon | 0 242 515 25 00 

Gazipaşa Cam Balkon | 0 532 586 96 16 

 Mahmutlar Cam Balkon | 0 533 762 9864 

Katlanır CamBalkon M2 Fiyatları

 Günümüzde çok sık kullanılan cam balkonlar, yeni nesil inşaat projelerinde neredeyse çok sık tercih edilir hale gelmiştir. Antalya’nın en güzel evlerini daha da güzelleştirecek olan katlanır cam balkon m2 fiyatları tercih edilecek sistemin niteliğine göre değişmektedir.

 Katlanır cam balkon sistemleri tüm balkonlarda kullanılabilir. Bu yüzden sadece metrekare ölçüsü önemlidir. Cam balkonlarda kullanılan malzemelerin kalitesi oldukça önemlidir. Kalite ve diğer özellikleri dikkate aldığınızda katlanır camların tercih edileceği birçok farklı renk seçeceği bulmanız da mümkün olacaktır.

 Birçok farklı firmadan teklif almak ve balkonunuz için keşif yaptırmak isterseniz sitemizdeki firmalardan biriyle iletişim kurabilirsiniz.

Alanya Cam Balkon | 0 242 515 25 00 

Gazipaşa Cam Balkon | 0 532 586 96 16 

 Mahmutlar Cam Balkon | 0 533 762 9864 

Cam Balkon M2 Fiyatları Antalya

 Cam balkon m2fiyatları Antalya bölgesinin en popüler ve önde gelen firmalarından teklif alarak öğreneceğiniz,nispeten ekonomik olan fiyatlardır.

 Alanya bölgesinde ve diğer bölgelerde hizmetinizde olan birçok firma balkonlarda ullanılan birçok cam balkon sisteminini en iyi şekilde kaplanmasını sağlamaktadır. Antalya’nın en iyilerini bir araya getiren www.esnafvitrinim.com size pratik bir şekilde ulaşabileceğiniz cam balkon firmalarını sunuyor.

 Cam balkon sistemlerinin en iyi şekilde uygulandığı villalar, apartmanlar ya da iş yerleri için kullanılacak birçok cam balkon ve teras sistemini işinde uzman olan kişilere yaptırabilirsiniz.

www.turgutalper.com

Alanya Cam Balkon | 0 242 515 25 00 

Gazipaşa Cam Balkon | 0 532 586 96 16 

 Mahmutlar Cam Balkon | 0 533 762 9864 

Alanya CamBalkon Firmaları Esnaf Vitrinim’de!

 Alanya cam balkonu uygulayan firmaların en niteliklerini bulabileceğiniz sitemizde, ihtiyacınız olan firmanın kolay bir şekilde bulunması mümkün olacaktır.

 Cam balkon sistemlerinin her zaman güvenli ve memnun edici bir şekilde uygulanması için doğru firmayı seçmeniz oldukça önemlidir. Birçok farklı firma tercihi olan kurumsal firmaların da güvenle tercih edeceği güncel kayıtlarımızla Alanya’nın ve Antalya’nın her bölgesinde hizmet alabilirsiniz.

 Cam balkon uygulaması için Alanya cam balkon sistemlerinde uzman olan firmaları tercih edebilir, bu hizmeti veren bir firmaya sahipseniz siz de sitemize kayıt olarak binlerce kişiye firmanızı tanıtma fırsatı bulabilirsiniz.

Alanya Cam Balkon | 0 242 515 25 00 

Gazipaşa Cam Balkon | 0 532 586 96 16 

 Mahmutlar Cam Balkon | 0 533 762 9864 

BLOG

Twinmax-Cam-Balkon-Alanya-Cam-Balkon Twinmax Cam Balkon Sistemleri

Twinmax Cam Balkon Sistemleri

Çiçeklerle ve dekoratif ürünlerle süslediğiniz balkonlarınızı yaz kış kullanmak ister misiniz? Ya da eviniz küçük olduğu için yemek masasını balkonda mı kullanıyorsunuz? 

İşte sizi yağmur yapmaya başlayınca tabağı çatağı toplayıp içeri kaçmaktan kurtaracak çare: 

Twinmax cam balkon sistemleri

Balkonunuzun iyi bir manzarası varsa kullanım açısından balkonlarınızı tercih ediyorsanız, Twinmax cam balkon sistemleriyle bu alanları değerlendirebilirsiniz. Hem şık hem de kullanışlı bir sistem olan Twinmax, çift cam özelliği ile mükemmel bir sıvı yalıtımı sağlıyor. 

Yani kış ayları ve yağmurlu günlerde de balkonunuzu kullanmanız için size yeni bir yaşam alanı yaratılıyor. Özellikle çocuklu aileler için, güvenli balkonlar ve güvenli kilitlerle evinizi daha verimli kullanmanız mümkün oluyor. 

Bu sistemlerin tercih edildiği birçok yaşam alanı, evini seven ve evinde vakit geçirmeyi seven herkes için ideal bir sistemi yaratıyor. Oval ya da köşeli sistemler için evinize uygun tasarımlar yapılıyor.

Firmamız Alp İnşaat katlanır cam balkon sistemleri işinde kalitesiyle, uygun fiyatlarıyla, özenli işçiliğiyle yıllardır bir numaradır.  Siz de Cam Balkon Yaptırmak İstiyorsanız hemen teklif alabilirsiniz.

Alanya Cam Balkon | 0 242 515 25 00 

Gazipaşa Cam Balkon | 0 532 586 96 16 

 Mahmutlar Cam Balkon | 0 533 762 9864 

Katlanır-Cam-Balkon-Sistemleri-Alanya-Sürgülü-Cam-Balkon Cam Balkonların Avantajları

Cam Balkonların Avantajları

Evlerimizin balkonları, özellikle arka cepheye bakıyorsa pek kullanılmaz, çoğu fazla eşyaların konduğu depolara dönüşür. Ya da toz, rüzgar, gürültü, güneş gibi dış etkenler balkon keyfi yapılmasını hep engeller. 

Yapı sektörünün kullanıma sunduğu en faydalı malzemelerden biri olan katlanır cam balkon sistemleri ise evlerimizi çok daha konforlu hale getirmemiz mümkün olmaktadır. 

Araba camları gibi özel malzemeden (temperli cam) yapılan, patlayıp dağılmayan cam paneller, alınan ölçülere uygun olarak ray sistemleri içinde hareketli hale getirilmiş ve birbiri üzerine katlanabilen şekilde üretilmişlerdir. 

Cam balkonların üretim ve çalışma esası budur. İstediğiniz zaman açar, istediğiniz zaman kaparsınız. Kapadığınız zaman balkonunuz her zaman kullanılabilecek bir yaşam alanına dönüşür. 

 Alanya Cam Balkon Sistemi Fiyatları

Alanya ilçesinde cam balkon yaptırmak isteyen tüm müşterilerimiz için kurumsal ve bireysel uygulamalar gerçekleştiriyoruz. Cam balkon denildiğinde akılınıza gelecek birçok alternatifle hayalinizin gerçekleşmesini mümkün kılarken, mimari açıdan memnun kalacağınız birçok alternatifi de ekonomik fiyatlarla beğeninize sunuyor.

Firmamız Alp İnşaat katlanır cam balkon sistemleri işinde kalitesiyle, uygun fiyatlarıyla, özenli işçiliğiyle yıllardır bir numaradır.  Siz de Cam Balkon Yaptırmak İstiyorsanız hemen teklif alabilirsiniz.

Alanya Cam Balkon | 0 242 515 25 00 

Gazipaşa Cam Balkon | 0 532 586 96 16 

 Mahmutlar Cam Balkon | 0 533 762 9864 

Alanya-Cam-Balkon-Sistemleri-Katlanır-Cam-Balkon-Sistemleri Sürme Camlama Sistemleri

Sürme Camlama Sistemleri

Turizmin merkezi olan Antalya’nın mükemmel doğasını seyretmek için evlerinize ya da iş yerlerinize sürme camlama sistemleri yaptırabilirsiniz. Alanya’da birçok cam sistemi uygulaması yaptığımız müşterilerimiz, her mevsimde ve her hava koşulunda camlama sistemleri sayesinde balkon ve bahçelerin tadını çıkarabilmektedir. Özellikle kurumsal firmalarda tercih edilen restoran kısımlarında sürme cam sistemlerinin kullanılması son zamanlarda artmıştır. Camlama sistemlerinin birçok avantajı bulunur. 

Bu avantajları bireysel ve kurumsal müşterilerimiz için şu şekilde sıralayabiliriz;

-Her mevsim dış mekanlarınızın konforlu kullanılmasını sağlar,

-Balkon sistemlerinin kapatılması güvenli hale gelen balkonu çocuklar için cazip hale getirir,

-Odanın daha büyük olmasını sağlar. Balkon alanı salona dahil edilerek hem manzara hem de mekan kullanımı artar.

-İyi bir yalıtımla güneşin zararlı ışınları, kışın soğuk hava ve yağmur girişi azalır.

Firmamız Alp İnşaat katlanır cam balkon sistemleri işinde kalitesiyle, uygun fiyatlarıyla, özenli işçiliğiyle yıllardır bir numaradır.  Siz de Cam Balkon Yaptırmak İstiyorsanız hemen teklif alabilirsiniz.

Alanya Cam Balkon | 0 242 515 25 00 

Gazipaşa Cam Balkon | 0 532 586 96 16 

 Mahmutlar Cam Balkon | 0 533 762 9864 

Katlanır-Cam-Balkon-Sistemleri-Alanya-Sürgülü-Cam-Balkon Cam Balkon Sistemi Avantajları

Cam Balkon Sistemi Avantajları

Cam balkon sistemleri Alanya’nın güzel doğasını her zaman yaşamanızın yanı sıra güvenli bir balkon yaratmak için de idealdir. Alanya cam balkon sistemleri için ev kullanıcıları birçok avantaj yaşar. 

Bunlara göz atacak olursak, aşağıdaki kolaylıkları sağladıklarını söyleyebiliriz. 

•Balkon gibi küçük çocuklar için riskli olan bir mekan böylece emniyetli hale gelir. 

•Cam balkonlar hırsızlıklara karşı caydırıcı etki yaratırlar. 

•Kapatılan salon, oda veya mutfak balkonları ile önemli ölçüde ısı tasarrufu sağlandığı görülmüştür. 

Cam balkonlar tıpkı normal camlar gibi kolayca temizlenirler. Katlamalı oldukları için bütün yüzeylere rahatça erişilebilir. 

•İstenilen renkte camdan üretilebilirler. Fakat binanın dış boyası ile uyumlu olan renklerin seçimi çok daha estetik sonuçlar verecektir. Şeffaf renkler daha çok tercih edilmektedir. Cam balkonlar hiçbir zaman balkon manzarasını da kapatmazlar. 

 •Cam balkonların tercih edilme nedenleri arasında yapıya değer katması da sayılabilir. 

•Montajı kolayca yapılan bir malzemedir, önemli olan işin başında ölçüleri doğru almaktır. Güvenilir bir firma size sorun çıkarmayacaktır.

Firmamız Alp İnşaat katlanır cam balkon sistemleri işinde kalitesiyle, uygun fiyatlarıyla, özenli işçiliğiyle yıllardır bir numaradır.  Siz de Cam Balkon Yaptırmak İstiyorsanız hemen teklif alabilirsiniz.

Alanya Cam Balkon | 0 242 515 25 00 

Gazipaşa Cam Balkon | 0 532 586 96 16 

 Mahmutlar Cam Balkon | 0 533 762 9864 

Alanya-Cam-Balkon-Uygulaması-Alanya-Katlanır-Cam-Balkon Alanya Cam Balkon Uygulaması

Alanya Cam Balkon Uygulaması

Teras ve balkonlarınızı yaz kış kullanmak ve her mevsim manzaranızı doyasıya seyretmek için Alanya cam balkon uygulamasında uzman olan firmamızı tercih edebilirsiniz. Birçok kurumsal ve müşteriye balkon keyfini 365 gün yaşatan ve evinin dekorasyonunda yeni bir bakış açısı kazandıran firmamızla siz de manzaranızın tadını doyasıya çıkaracaksınız.

Dekorasyonda önemli olan balkon, bahçe ve teraslar katlanır cam sistemleriyle kapatıldıkları zaman farklı ve özel bir yaşam alanı haline gelmektedir. Country bir yaşam tarzı seçen Alanyalıların lüks ve müstakil konutlarında tercih edecekleri cam balkon sistemleriyle ev mimarisine uygun tasarımların yapılması söz konusu olabilir. 

Katlanır Cam Sistemleri

Teras ve balkonlarda tercih edilen katlanır cam sistemleri pratik kullanımları ve estetik açıdan oldukça başarılı görüntüleridir. Çocuklu aileler için de ideal ve güvenilir bir sistem olan katlanır cam sistemleri, kolay açılıp kapanabilme ve güvenlik kilitleriyle sağlam bir koruma sağlamaktadır. 

Firmamız, Alanya katlanır cam balkon ihtiyaçlarınızı mekanınızın ölçüsüne özel olarak uygulayarak, size her mevsim net bir bakış alanı yaratmaktadır. Katlanır cam sistemlerinde kalite ve profesyonel işçilikle uygulanan balkon kapama sistemleri, güneş koruyuculu ya da güvenlik cam filmi gibi cam filmi uygulamalarıyla farklı hale gelebilir. Renk seçimiyle farklı renklerde ışık almasının sağlayacağı bu sistemler için teras ve balkonunuzda doğru seçimi yapmak ALP İnşaat ile mümkün olmaktadır.

Firmamız Alp İnşaat katlanır cam balkon sistemleri işinde kalitesiyle, uygun fiyatlarıyla, özenli işçiliğiyle yıllardır bir numaradır.  Siz de Cam Balkon Yaptırmak İstiyorsanız hemen teklif alabilirsiniz.

Alanya Cam Balkon | 0 242 515 25 00 

Gazipaşa Cam Balkon | 0 532 586 96 16 

 Mahmutlar Cam Balkon | 0 533 762 9864 

Neden-Cam-Balkon-Sistemi-Tercih-Etmelisiniz-Cam-Balkon-Tercih-Nedeniniz Neden Cam Balkon Sistemi Tercih Etmelisiniz?

Neden Cam Balkon Sistemi Tercih Etmelisiniz?

Cam balkon tercih etmeniz, balkonunuzu her hava koşulunda kullanabilmeniz ve yer kazanma açısından oldukça önemlidir. Bununla birlikte son yıllarda artan inşaat projeleri ve konutların metrekarelerinin düşmesi, bu alanların değerlendirilmesini sağlamıştır. Cam balkonların tercih edilme sebebi, özellikle aileler için işlevsel özelliklere sahip olmasıyla öne çıkar. 

Bazen güvenlik bazen de estetik açıdan tercih edilen cam balkonlar, aşağıdaki avantajlar nedeniyle tercih edilmektedir. 

•Cam balkonlar özellikle çocuklu evler için fazladan bir oyun alanı demektir. Ayrıca çocukların güvenliğini sağlar, düşme tehlikelerini ortadan kaldırır, anne babanın endişeleri azalır. 

•Cam balkonlar özellikle alt katlardaki evlerde hırsızlara karşı caydırıcı etki yaratmaktadır. 

 •Yorucu şehir hayatı sonrası evinize geldiğinizde istediğiniz kadar camı açar, böylece tozlanmamış balkonunuzda, gürültülerden uzak kafanızı dinleyebilirsiniz. 

•Cam balkon size dört mevsim bahar keyfi sunar. 

 •Cam balkonlar evinizin maddi değerini yükseltir, satış veya kiralama fiyatı artar. 

•Yıllarca kullanılabilir, cam balkon darbelere, ısıya, şiddetli rüzgara karşı fazlasıyla dayanıklıdır. Evinizde çok seveceğiniz, ısı ve ses yalıtımı yapılmış bir odanız daha olacaktır. 

 •Yapımı ve montajı kolaydır, inşaat gibi değildir. Firmamız Alp İnşaat katlanır cam balkon sistemleri işinde kalitesiyle, uygun fiyatlarıyla, özenli işçiliğiyle yıllardır bir numaradır. 

 Siz de Cam Balkon Yaptırmak İstiyorsanız hemen teklif alabilirsiniz.

Firmamız Alp İnşaat katlanır cam balkon sistemleri işinde kalitesiyle, uygun fiyatlarıyla, özenli işçiliğiyle yıllardır bir numaradır.  Siz de Cam Balkon Yaptırmak İstiyorsanız hemen teklif alabilirsiniz.

Alanya Cam Balkon | 0 242 515 25 00 

Gazipaşa Cam Balkon | 0 532 586 96 16 

 Mahmutlar Cam Balkon | 0 533 762 9864 

Alanyanın-En-İyileri-Alp-İnsaatı-Secti-Cam-Balkon-Sistemlerinde-Kalitede-Tek-Firma Alanya’nın En İyileri ALP İnşaatı Seçti

Alanya’nın En İyileri ALP İnşaatı Seçti

Alanya’nın temiz havasını balkonda yaşamak isteyen müşterilerimize cam balkon uygulaması ile birbirinden şık balkon ve teraslar yaratıyoruz. Cam balkon ve teras kapama sistemleri birçok ailenin tercihi haline geldi. Özellikle çocuklu aileler güvenlik amacıyla bu sistemlerin farklı çeşitlerini kullanıyor. 

Balkonların depo ya da kış bahçesi şeklinde her mevsimde kullanılabilmesini sağlayan bu sistemler sayesinde artık güvenilir hale gelmesi mümkün oluyor. 

 ALP İnşaat ile çalışarak, Albert Genau cam sistemlerinin kalitesinden yararlanmak çok kolay. Birçok kişinin tercihi olan bu stille güvenilir yaşam alanları yaratmanız söz konusu olacaktır. Birbirinden farklı şekillerde tercih edeceğiniz cam sistemleri ile balkonunuzun şekli asimetrik olsa bile kapatabilirsiniz. 

Balkon Kapama Sistemi Yenilemesi,

Balkon kapama sistemlerinin yenilenmesi konusunda da hizmet alacağınız ALP İnşaat, eski ve yeni sistemlerin kullanılması için her zaman hizmetinizdedir. Montaj, uygulama, onarım ve diğer geri bildirimler için her zaman en iyi çözümleri ALP İnşaat güvencesiyle temin edebilirsiniz.

Firmamız Alp İnşaat katlanır cam balkon sistemleri işinde kalitesiyle, uygun fiyatlarıyla, özenli işçiliğiyle yıllardır bir numaradır.  Siz de Cam Balkon Yaptırmak İstiyorsanız hemen teklif alabilirsiniz.

Alanya Cam Balkon | 0 242 515 25 00 

Gazipaşa Cam Balkon | 0 532 586 96 16 

 Mahmutlar Cam Balkon | 0 533 762 9864 

Cam-Balkon-Sistemleri-Cam-Balkon-Çeşitleri Cam Balkon Sistemi Çeşitleri

Cam Balkon Sistemi Çeşitleri

Balkonlar ve teraslardan her mevsim yararlanmak için tercih edilen cam balkon sistemleri ALP İnşaat güvencesiyle kısa sürede size de yer kazanımı sağlıyor. Teras ve balkon kapama hem yer kazanımı hem de her türlü hava koşulunda bu alandan yararlanmak için oldukça sık tercih edilmektedir. 

Cam teras uygulamaları, ahşap ve alüminyum detaylar gibi birçok farklı materyal etkisiyle modern ve klasik yerlerde en iyi cam balkon sistemlerini yaratmak mümkün olabilmektedir. Cam balkon sistemlerini seçerken hangisini seçeceğinize karar veremiyorsanız ilk olarak tercih edeceğiniz farklı sistemlerden size bahsetmek isteriz. Uygulama yaptığımız cam balkon sistemleri, aşağıdaki modellerdir. 

Katlanır Cam Sistemleri

Kanatların kaydırılarak kullanıldığı cam balkon sistemleri arasında en bilinen çeşidi katlanır cam balkon sistemleridir. Bu sistemler, alttan ve üstten kaydırılarak kullanılır. 8 mm temperli cam sayesinde su izolasyonu da sağlanır. Cam balkon sistemleri arasında tercih edilen bu sistemler, ahşap ya da metalik olarak tercih edilebilir. 

Kayar Sistemler

Sürme cam balkon olarak tercih edeceğiniz bu sistemler, üçlü ya da beşli raylar kullanılarak cam kanatlar üzerinden hareket etmektedir. Hem kullanımı kolay hem de yer kaybettirmeme özelliğiyle dikkat çekmektedir. Bu sistemler kolay kullanıldığı için her zaman tercih edilir. 

Eşiksiz Sistemler

Üstten askılı olan eşiksiz sistemler vitrin tarzı kullanılmaktadır. Uzman bir montaj ekibi tarafından uygulanması gereken bu sistemler, genelde iş yerlerinde tercih edilir. Uzman bir kadroyla hizmet veren ekibimiz bu sistemlerin de uygulamasını gerçekleştirmektedir. Alanya’da birçok iş yeri ve otelde bu sistemler tercih edilmektedir. 

Motorlu Cam Balkon Sistemleri

Hem cam balkon hem de küpeşte şeklinde kullanılabilen bu sistemler, kayış ve zincir yardımıyla çalışır. Tüp motor ve uzaktan kumada aracılığıyla çalışan sistemler zemin kattaki balkonlar, bahçe ve teraslar için ideal ürünlerdir.

Zeminden Çatıya Cam Balkon

Zeminden çatıya cam balkon uygulaması da yaptırabileceğiniz firmamız, korkuluk bulunmayan balkon ve teraslarda bu şekilde kapama sağlayabilmektedir. Önceden ayarlanan ve profesyonellik gerektiren cam balkon sistemleri ile her zaman uygun bir tasarım gerçekleştirmeniz mümkün olabilir.

Firmamız Alp İnşaat katlanır cam balkon sistemleri işinde kalitesiyle, uygun fiyatlarıyla, özenli işçiliğiyle yıllardır bir numaradır.  Siz de Cam Balkon Yaptırmak İstiyorsanız hemen teklif alabilirsiniz.

Alanya Cam Balkon | 0 242 515 25 00 

Gazipaşa Cam Balkon | 0 532 586 96 16 

 Mahmutlar Cam Balkon | 0 533 762 9864 

Katlanır-Cam-Balkon-Sistemleri-Hakkinda Cam Balkon Sistemleri Hakkında Genel Bilgiler

Cam Balkon Sistemleri Hakkında Genel Bilgiler

Büyükşehir mimarisi içinde çokça görülmeye başlanan cam balkon değişik tip ürün çeşitliliği içinde ev sahiplerine sunulan kapalı sistemlerdir. Uzun süreli kullanılacak olduğu için daha işin başında en sağlam alternatifin seçilmesini gerektiren, fakat ucuz fiyatlara ve malzemeye de fazla rağbet edilmemesinin uygun olduğu, bir çeşit dış cephe kaplama malzemesi olarak üretildiler. 

Cam balkon denildiğinde eskiden akla gelen beyaz pimapen sistemleri, günümüzde oldukça etkileyici tasarımlara sahip balkon kapama sistemine dönüşmüştür Balkonu bir yaşam alanına çeviren ve mekanın en estetik yer haline getiren bu sistemler, balkon deneyimini bir plaza deneyimine dönüştürüyor. Tamamı cam olan ve kapalı olan balkon kapama sistemlerimiz, işçilik ve malzeme kalitesinden ödün vermeden tüm Antalya bölgesindeki mekanlara uygulanmaktadır. 

Siz de bu sistemi binanıza uygulatmak, iş yerlerinizi farklılaştırmak için bizimle çalışabilirsiniz. 

Cam Balkonlarla İlgili Çok Sorulan Sorular 

•Balkon veya teraslarınız hangi formda olurlarsa olsunlar, düz, köşeli, oval veya yuvarlak fark etmez, katlanır cam balkon sistemleri ile kapatılarak çok daha kullanışlı hale getirilebilir. 

 •Firma ile yapılan anlaşma sonucu ölçü almayla işler başlar, size özel cam paneller üretilir ve gene firma tarafından montajı yapılır. Sistemin tam olarak yerine oturması ve sorun çıkarmadan çalışması işin profesyonelliğini anlatır. Bu yüzden evinize cam balkon yaptırırken tercihiniz kalitesini kanıtlamış isimler olmalıdır. Firmamız bu alanda yılların tecrübesiyle yaratılan haklı bir güvenilirliğe sahiptir. 

•Temizliği konusunda endişelenmeye hiç gerek yoktur. Katlanabilir olduğu için rahatça normal cam gibi temizlenebilirler. 

 •Balkonlarınız kapalı hale geleceği için özellikle ısınmada çok fark olduğunu göreceksiniz. Kullanılan özel temperli camların kalınlığı da 8 ile 10 milimetre arasında değişmektedir. 

•Cam seçiminde değişik renkleri deneyebilirsiniz. Balkonunuzun doğal manzarası kapanmayacaktır, fakat şeffaf renkler her zaman tercih edilir. Yeşil, mavi, füme ve bronz beğenilen diğer renk çeşitleridir. Cam balkonlarınızın cam kısımlarını UV korumalı, güvenlik cam filmi gibi birçok farklı cam filmi ile kaplatarak iç mekanında daha güvenli ve konforlu hale gelmesini sağlayabilirsiniz. Tüm detaylar için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Firmamız Alp İnşaat katlanır cam balkon sistemleri işinde kalitesiyle, uygun fiyatlarıyla, özenli işçiliğiyle yıllardır bir numaradır.  Siz de Cam Balkon Yaptırmak İstiyorsanız hemen teklif alabilirsiniz.

Alanya Cam Balkon | 0 242 515 25 00 

Gazipaşa Cam Balkon | 0 532 586 96 16 

 Mahmutlar Cam Balkon | 0 533 762 9864 

Balkonlarda-Yepyeni-Görünüşler-Alanya-Cam-Balkon Balkonlarda Yepyeni Görünüşler

Balkonlarda Yepyeni Görünüşler

Dünyada insanın kendi evi kadar rahat ettiği başka bir mekan yoktur. Örneğin ılık bahar akşamlarında yapılan balkon sohbetlerini yılın her mevsimi sürdürmek istemez misiniz? Bu konforu sağlayan katlanır cam balkon sistemleri evlerimizde yıllardır çok daha rahat edilmesini sağlıyor. Hatta en özel kış bahçeleri bile bu camlarla yaratılabiliyor. 

Darbelere ve ısıya karşı normal olanlardan daha dayanıklı camlara ihtiyaç duyulduğunda endüstriyel üretim içinde elde edilen sonuç güvenli cam, yani temperli cam diye bilinen ürün çeşidi olmuştur. Özel fırınlama ve soğutma yöntemleriyle direnci artırılan bu cam çeşidi, araba camlarından başka katlanır cam sistemleri olarak balkonların kapatılmasında, bahçe düzenlemeleri içinde geçen kış bahçelerinin yapımında ve terasların camlı mekan haline dönüştürülmesinde kullanılmaktadır. 

Hatta işyerlerinde, otellerde ve kafelerde salonların birbirlerinden ayrılmasını sağlamak için katlanabilir cam sistemleri kullanmak dekoratif bir çözüm olarak tercih edilmektedir.

Değişik Renk Seçenekleri

Birbiri üzerine toplanabilen cam paneller ince raylar üzerinde hareket edecek şekilde, alınan ölçülere göre üretici firma tarafından imal edilirler ve sonrasında balkon veya teras gibi yerlere montajı yapılır. Böylece istendiğinde açık, istendiğinde kapalı olarak kullanılacak artı bir yaşam alanı daha yaratılacaktır. Balkonlarınız özellikle dışarıdan bakıldığında çok daha şık ve modern bir görüntüye kavuşmuş olur.

 Ayrıca değişik renkte cam seçme imkanı vardır. Sürmeli cam balkon olarak bilinse de katlanır cam balkon ifadesi ürünü çok daha iyi tanımlamaktadır. Cam filmi uygulamasıyla daha farklı alternatifleri de yaratmanız söz konusu olacaktır.

Firmamız Alp İnşaat katlanır cam balkon sistemleri işinde kalitesiyle, uygun fiyatlarıyla, özenli işçiliğiyle yıllardır bir numaradır.  Siz de Cam Balkon Yaptırmak İstiyorsanız hemen teklif alabilirsiniz.

Alanya Cam Balkon | 0 242 515 25 00 

Gazipaşa Cam Balkon | 0 532 586 96 16 

 Mahmutlar Cam Balkon | 0 533 762 9864 

Turgut-Alper-Albert-Genau-Alanya-Alanya-Albert-Genau Turgut Alper Albert Genau Alanya

Turgut Alper Albert Genau Alanya

Cam balkon sistemlerini tercih edenler için Turgut Alper Albert Genau modelleriyle cam balkon sistemlerinin planlanması ve uygulanması mümkün oluyor. 

Cam balkon sistemlerinin uygulanması için ihtiyacınız olan birçok farklı model çeşidini, uygulamalarımızı inceleyerek görebilirsiniz. Müşterilerimize memnun olacakları birçok sistemin uygulanmasını sağlayarak hayallerindeki cam balkonun yaratılmasını sağlayan ekibimiz, her konuda eğitimli ve deneyimlidir. Katlanır mekanizmaları sayesinde kolay açılıp kapanan cam balkon sistemleri, oldukça kullanışlı ve pratik yaşam alanlarına dönüştürülürken, salonlarınızı da büyütecektir. 

Ferah ve aydınlık salonlara sahip olmak için balkonu da salona katan birçok kişi, bu alanların her zaman pratik olmasını sağlamaktadır. Alanya ilçesinde birçok firmaya ve ev sahibine hizmet vermiş olan firmamız, en iyi uygulamalar ve memnun edici sonuçlarla cam balkon sistemlerinin en iyi şekilde yapılmasını garanti ediyoruz. %100 müşteri memnuniyeti sağlayan firmamız, bu konuda garanti vermektedir. 

Cam Balkonda Kalite

Cam balkon sistemlerinde kalitenin ve işçiliğin önemini tüm müşterilerine hissettiren Albert Genau tasarımını istediğiniz yerde uyguluyoruz. Birçok cam balkon sistemi ve teras kapama sisteminde imzası bulunan bu tasarımlar, nitelikli sonuçların ortaya çıkmasını sağlamıştır. 

Cam balkon sistemlerini tercih eden birçok kişi, bu alanlardan yararlanmak istedikleri her an farklı kullanım alanlarıyla sistemlerin uygulanılabilirliğini planlayan uzman ekibimizle hizmet vermektedir. 

Bahçe Kapama Sistemleri

Bahçe kapama sistemleri de aynı şekilde mekana özel olarak uygulanabilmektedir. Bu sistemlerin başarılı olarak uygulandığı her evde müşterilerin keyifli balkon sefaları yapabilmelerinin geri dönüşleriyle bizler de memnun oluyoruz. 

Her zaman keyifli vakit geçirmek ve istediğiniz sistemi tercih etmek için yetkililerimizle iletişime geçerek uygun fiyatlarla balkon kapama, bahçe kapama ve teras kapama işinizi Albert Genau ile gerçekleştirebilirsiniz. İster mekanlarınızı genişletmek için, isterseniz her mevsim keyif yapabilmek için bu alanları kullanabilirsiniz.

Firmamız Alp İnşaat katlanır cam balkon sistemleri işinde kalitesiyle, uygun fiyatlarıyla, özenli işçiliğiyle yıllardır bir numaradır.  Siz de Cam Balkon Yaptırmak İstiyorsanız hemen teklif alabilirsiniz.

Alanya Cam Balkon | 0 242 515 25 00 

Gazipaşa Cam Balkon | 0 532 586 96 16 

 Mahmutlar Cam Balkon | 0 533 762 9864 

En-İyi-Teras-uygulama-Cam-Balkon-Teras-uygulama En İyi Teras Kapama Sistemi

En İyi Teras Kapama Sistemi

Alanya’da birçok kişinin tercihi olan teras kapama sistemleri arasında en iyisini arayanlar Albert Genau güvencesiyle uygulama yapan ALP İnşaat’ı tercih ediyor. Alanya’nın en iyi teras kapama sistemi hangisi merak edenler, Albert Genau tercih ediyor. 

Birçok kurumsal ve bireysel müşteri için bu sistemleri uygulayan firmamız, memnuniyeti açısından en iyi seçimleri yapmanızı sağlamaktadır. Teras kapama sistemleri için en iyi çözümü bulmanızı sağlayacak olan firmamız, ısı yalıtımlı ve su yalıtımlı sistemlerle teras kapama konusunda en doğru çözümleri bulmanızı sağlıyor. 

Teras ve diğer alanların kullanımında her mevsim tercih edilen kapalı cam sistemleri ile istediğiniz gibi bu alanları değerlendirebilirsiniz. Teras kapama sistemlerinde en iyi çözümleri bulmak için ALP İnşaat ile iletişime geçerek istediğiniz uygulamayı yaptırabilirsiniz. Hem ekonomik hem de pratik çözümlerle teras kapama sistemleri sorunsuz olarak kullanılmaktadır.

Firmamız Alp İnşaat katlanır cam balkon sistemleri işinde kalitesiyle, uygun fiyatlarıyla, özenli işçiliğiyle yıllardır bir numaradır.  Siz de Cam Balkon Yaptırmak İstiyorsanız hemen teklif alabilirsiniz.

Alanya Cam Balkon | 0 242 515 25 00 

Gazipaşa Cam Balkon | 0 532 586 96 16 

 Mahmutlar Cam Balkon | 0 533 762 9864 

CamBalkonlar-Neden-Tercih-Ediliyor-Alanya-Cam-Balkon-Firması Cam Balkonlar Neden Tercih Ediliyor

Cam Balkonlar Neden Tercih Ediliyor

Cam balkonlar ilk defa kuzey ülkelerinde kullanılmaya başlandı. Zaten her zaman çok soğuk olan iklim koşullarına karşı evlerde bir çeşit ısı koruma tedbiri olarak düşünülmüştü ama manzaranın kapanmaması, pratikteki kullanım kolaylığı ve en çokta keyifli bir yaşam alanı yaratması katlanır cam balkon sistemlerinin yaygınlaşmasına yol açtı. Üstelik evlerin görüntüsü çok daha estetik hale gelmişti. 

Bizde ilk kez başkent sokaklarındaki apartmanlarda görüldüğü söylenir. Balkonları veya terasları dıştan kapatan bu camlar nasıl yapılmıştır sorusunun yanıtı ise aslında tanıdık bir malzemedir. Oto camlarını bilirsiniz; güvenilir cam olarak sınıflanan bu ürün çeşidi darbe alsa bile kendi içinde dağılır, yani kırılarak patlamaz. 

Güvenli ve Dayanıklı Sistemler

Özel olarak fırınlanan ve aniden dondurularak yoğunluğu artırılan bu camlar katlanır cam balkon sistemlerinin de yapımında kullanılmaktadır. Sürgülü cam, katlanır cam veya cam balkon olarak adlandırılsalar bile temelde raylı sistem üzerinde hareket ederek balkonun uygun köşesinde birbiri üzerine toplanabilen güvenli cam panellerden oluşmuş yapı detaylarıdır. 

Katlanabilen cam balkonlar kullanılmaya başlandıktan sonra giderek yaygınlaşmıştır, çünkü; 

•Tozdan, rüzgardan, gürültüden kullanılamayan, zamanla fazla eşyaların konulduğu ardiye görünümü alan balkonlar böylece kullanılabilir hale gelmiştir. 

 •Bir çeşit sera havasında olduğu için evde saksı çiçeklerinin de çok hoşuna giden bir ortam oluşur, kendinize ait hobi köşesi bile yapabilirsiniz. 

•Bu düşünceden yola çıkarak geniş bahçelerde kış bahçesi veya limonluk denilen yarı kapalı özel oturma salonları yapılmıştır. 

 •Kullanılmayan ve çatıdaki boş alan olarak duran teraslar da cam balkon sistemleriyle kapatılabilir ve dört tarafı camlı özel bir yaşam alanı oluşturulabilir. 

 •Cam balkon sistemleri balkon şekli ne olursa olsun uygulanabilir. Böylece balkon tozdan, yağmurdan, gürültüden, rüzgardan ve hatta böceklerden korumalı hale gelir. Evinize misafirlerinizi kabul edebileceğiniz özel bir çay salonu veya çocuklarınızın çok seveceği bir oyun odası daha eklenmiş olacaktır. 

 •Kullanılan camlar en az 8 mm. kalınlıkta olan temperli camlardır. Kırılır, tehlike yaratır diye bir düşünceniz asla olmasın. Çok şiddetli rüzgarlarda bile sorun çıkmaz.

Firmamız Alp İnşaat katlanır cam balkon sistemleri işinde kalitesiyle, uygun fiyatlarıyla, özenli işçiliğiyle yıllardır bir numaradır.  Siz de Cam Balkon Yaptırmak İstiyorsanız hemen teklif alabilirsiniz.

Alanya Cam Balkon | 0 242 515 25 00 

Gazipaşa Cam Balkon | 0 532 586 96 16 

 Mahmutlar Cam Balkon | 0 533 762 9864 

Turgut-Alper-Albert-Genau-Alanya-Alanya-Albert-Genau Albert Genau Cam Balkon Sistemleri

Albert Genau Cam Balkon Sistemleri

Cam balkon sistemleri güvenliğiyle dikkat çeken Albert Genau markasının sistemini uygulayan firmamız, Alanya’nın tüm otel ve binalarında kullanılabilir. 

Cam Balkon sistemlerinin uygulanmasından kontrolüne kadar her adımda, firmamız hizmetinizdedir. Günümüzde birçok inşaat projesinde balkon ve terasları cam balkon şeklinde kullanmak moda halini almıştır. Hem su yalıtımı sağlamak hem de güneş konusunda cam filmi uygulamasıyla yalıtım sağlamak mümkün olmaktadır. Böylece her mevsim balkon ya da teraslar yaşam alanları haline gelebilmektedir. 

Birçok kişinin tercih ettiği ve öncelik verdiği balkonda yemek yemek, hatta yemek masası ve yemek odasını bu alana taşımak mümkün olmaktadır. Özellikle katlanır cam balkon modelleri bu alan için tercih edilebilir. 

Albert Genau sistemlerinin sağlamlığına dayanarak seçim yapabileceğiniz birçok alternatif mekanların kullanışlılığı açısından oldukça işe yarar çözümler sunuyor.

Firmamız Alp İnşaat katlanır cam balkon sistemleri işinde kalitesiyle, uygun fiyatlarıyla, özenli işçiliğiyle yıllardır bir numaradır.  Siz de Cam Balkon Yaptırmak İstiyorsanız hemen teklif alabilirsiniz.

Alanya Cam Balkon | 0 242 515 25 00 

Gazipaşa Cam Balkon | 0 532 586 96 16 

 Mahmutlar Cam Balkon | 0 533 762 9864 

Neden-Cam-Kaplama-Sistemleri-Cam-Balkon-Sistemleri-Alanya Neden Cam Kaplama Sistemleri?

Neden Cam Kaplama Sistemleri?

Çünkü balkon, insanların kendilerini iyi hissettikleri, çevreleriyle etkileşim içinde oldukları yaşam alanlarıdır. Birçok kişi balkonlarını çeşitli bitkilerle süsler ve burada vakit geçirirler. Aynı şekilde bahçe ve terasa sahip olan kişiler de bu alanların daha iyi kullanılması için cam kapama sistemleri kullanarak güvenli biçimde alanın değerlendirilmesini sağlar. 

Katlanır cam sistemleri kolay kullanıldıkları ve güvenli olarak tercih edildikleri için çocuk sahibi olanlar konusunda da oldukça idealdir. Çocuk için güvenli kilit sistemleri ve kolay açılır kapanır özelliği ile her zaman güvenli bir kapama çözümüdür.Evinizin alanı küçükse kapanır sistemlerle büyütebilir, eşyalarınızı bu bölgeye yerleştirebilirsiniz. Aynı zamanda bahçenizi de bu biçimde genişletmeniz mümkün olabilir.

Firmamız Alp İnşaat katlanır cam balkon sistemleri işinde kalitesiyle, uygun fiyatlarıyla, özenli işçiliğiyle yıllardır bir numaradır.  Siz de Cam Balkon Yaptırmak İstiyorsanız hemen teklif alabilirsiniz.

Alanya Cam Balkon | 0 242 515 25 00 

Gazipaşa Cam Balkon | 0 532 586 96 16 

 Mahmutlar Cam Balkon | 0 533 762 9864 

Sürme-Cam-Sistemleri-Sürgülü-Cam-Sistemleri-Sürgülü-Cam-Balkon Sürme Cam Sistemleri Nerelere Uygulanır?

Sürme Cam Sistemleri Nerelere Uygulanır?

Sürme cam sistemleri genelde balkon ve bahçeleri kapatmak için tercih edilir. Ancak bazı evlerde pencere küçük, ışık alımı da az olduğundan yeni bir pencere alanı açılarak sürme cam sistemleri takılır ve mekanın daha fazla ışık alması mümkün olur. Bu tür durumlar nadir de olsa tercih edilebilir. Ancak genelde balkon ve cam sistemlerinin kapatılması için sürme cam sistemleri kullanılmaktadır. Bu sistemlerin uygulanabilirliği genelde yapının durumuna göre değişmektedir. Balkonlarda ve bahçelerde her mevsim kullanılan alanlar yaratmak için katlanır ve klasik cam sistemleri tercih edilebilir. 

Sürme Cam Sistemleri Fiyatları

Sürme cam sistemleri kullanılırken modele, kaliteye ve metrekareye göre fiyatlar değişmektedir. Bu fiyat değişiklikleri genelde alanın ölçüsüne göre değişmektedir. Sürme cam sistemleri konusunda bilgi almak istediğinizde ekibimizdeki profesyonellerden destek alabilirsiniz. Mekanınız için en uygun fiyat ile size yardımcı olmaktan memnuniyet duyacağız. 

Alanya Sürme Cam Sistemleri Uygulaması

Sürme cam sistemleri birçok kişinin tercih ettiği balkon kapama sistemlerinin modern şeklidir. Önceleri pimapen uygulaması yapılarak alanların kapanması söz konusuyken modern inşaat sektöründe sürme cam sistemleri zeminden tavana uygulanabilir. Firmamız bu uygulamayı kurumsal ve bireysel müşterilerine profesyonel montaj ekibiyle uygulamaktadır.

Firmamız Alp İnşaat katlanır cam balkon sistemleri işinde kalitesiyle, uygun fiyatlarıyla, özenli işçiliğiyle yıllardır bir numaradır.  Siz de Cam Balkon Yaptırmak İstiyorsanız hemen teklif alabilirsiniz.

Alanya Cam Balkon | 0 242 515 25 00 

Gazipaşa Cam Balkon | 0 532 586 96 16 

 Mahmutlar Cam Balkon | 0 533 762 9864 

Teras-Kaplama-Sistemleri-Teras-Cam-Balkon-Alanya-Teras-Kaplama Teras Cam Kapama Sistemleri

Teras Cam Kapama Sistemleri

Teras kapama konusunda da hizmet alabileceğiniz birçok pratik çözüm, cam balkon sistemleriyle benzerdir. Bazen pergola yapılmış bir terasa bazen de tamamen camla kapanması beklenen bir terasa uygulanan katlanır cam sistemleri, güvenli, işlevsel ve pratik olarak tercih edilebilir. 

Katlanır Cam Balkon Maliyeti

Cam balkon sisteminde kullanılan malzemelerin maliyeti metrekare cinsinden ölçüdür. Kalite ve güvenlik arttıkça maliyet de artış gösterir ve cam balkon sisteminin gerektirdiği birçok malzeme ve işçilik dahil edilerek hesaplama yapılır. Uygulama alanı büyüdükçe maliyet de büyür.

Firmamız Alp İnşaat katlanır cam balkon sistemleri işinde kalitesiyle, uygun fiyatlarıyla, özenli işçiliğiyle yıllardır bir numaradır.  Siz de Cam Balkon Yaptırmak İstiyorsanız hemen teklif alabilirsiniz.

Alanya Cam Balkon | 0 242 515 25 00 

Gazipaşa Cam Balkon | 0 532 586 96 16 

 Mahmutlar Cam Balkon | 0 533 762 9864 

Yazlık-Evlerde-Balkon-Keyfi-Yazlık-evlerde-CamBalkon-Sistemleri Yazlık Evlerde Balkon Keyfi

Yazlık Evlerde Balkon Keyfi

Yazlık evlerin de yoğun olduğu Alanya cam balkon ihtiyaçları için ALP İnşaat kısa sürede harekete geçiyor. Müşteri memnuniyeti sağlarken, kendi ailesinden insanların işini yapıyormuşçasına samimi hareket eden firma, zaman kaybetmeden montaj işlemini gerçekleştirmektedir. 

Yazlık evinizi en iyi biçimde kullanışlı hale getirirken, balkonunuzda da bir yaşam alanı yaratabilirsiniz. Birbirinden farklı balkon stillerine uyumlanabilen tasarımlarla, gizliliğinizi sağlayacak cam filmi uygulamalarıyla binalarınızın cephesini güzelleştirmek mümkün olacak. Balkon ve teras kapama sistemlerinin yanı sıra bahçeler için de kapama sistemi sağlayan Albert Genau ile güvenli ve keyifli alanlar yaratabilirsiniz.

Firmamız Alp İnşaat katlanır cam balkon sistemleri işinde kalitesiyle, uygun fiyatlarıyla, özenli işçiliğiyle yıllardır bir numaradır.  Siz de Cam Balkon Yaptırmak İstiyorsanız hemen teklif alabilirsiniz.

Alanya Cam Balkon | 0 242 515 25 00 

Gazipaşa Cam Balkon | 0 532 586 96 16 

 Mahmutlar Cam Balkon | 0 533 762 9864 

Alanya-Cam-Balkon-Fiyatları-Katlanır-Cam-Balkon-fiyatları-Alanya Alanya Cam Balkon Fiyatları

Alanya Cam Balkon Fiyatları

Alanya içinde tercih edeceğiniz cam balkon sistemleriyle her zaman bütçenize uygun seçimler yapabilirsiniz. Cam balkon sistemleri fiyatları metrekare cinsinden hesaplandığı için her zaman ölçümler yapıldıktan sonra fiyatlandırma netleşmektedir. Hemen teklif almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. 

Sürme Cam Sistemleri Fiyatları

Sürme cam sistemleri kullanılırken modele, kaliteye ve metrekareye göre fiyatlar değişmektedir. Bu fiyat değişiklikleri genelde alanın ölçüsüne göre değişmektedir. Sürme cam sistemleri konusunda bilgi almak istediğinizde ekibimizdeki profesyonellerden destek alabilirsiniz. Mekanınız için en uygun fiyat ile size yardımcı olmaktan memnuniyet duyacağız. 

Alanya Sürme Cam Sistemleri Uygulaması

Sürme cam sistemleri birçok kişinin tercih ettiği balkon kapama sistemlerinin modern şeklidir. Önceleri pimapen uygulaması yapılarak alanların kapanması söz konusuyken modern inşaat sektöründe sürme cam sistemleri zeminden tavana uygulanabilir. Firmamız bu uygulamayı kurumsal ve bireysel müşterilerine profesyonel montaj ekibiyle uygulamaktadır.

Firmamız Alp İnşaat katlanır cam balkon sistemleri işinde kalitesiyle, uygun fiyatlarıyla, özenli işçiliğiyle yıllardır bir numaradır.  Siz de Cam Balkon Yaptırmak İstiyorsanız hemen teklif alabilirsiniz.

Alanya Cam Balkon | 0 242 515 25 00 

Gazipaşa Cam Balkon | 0 532 586 96 16 

 Mahmutlar Cam Balkon | 0 533 762 9864 

Cam-Balkon-Neden-Tercih-Ediliyor-Alanya-Cam-Balkon Cam Balkonlar Neden Tercih Ediliyorlar?

Cam Balkonlar Neden Tercih Ediliyorlar?

Cam balkon tercih etmeniz, balkonunuzu her hava koşulunda kullanabilmeniz ve yer kazanma açısından oldukça önemlidir. Bununla birlikte son yıllarda artan inşaat projeleri ve konutların metrekarelerinin düşmesi, bu alanların değerlendirilmesini sağlamıştır. 

Cam balkonların tercih edilme sebebi, özellikle aileler için işlevsel özelliklere sahip olmasıyla öne çıkar. 

Bazen güvenlik bazen de estetik açıdan tercih edilen cam balkonlar, aşağıdaki avantajlar nedeniyle tercih edilmektedir. 

•Cam balkonlar özellikle çocuklu evler için fazladan bir oyun alanı demektir. Ayrıca çocukların güvenliğini sağlar, düşme tehlikelerini ortadan kaldırır, anne babanın endişeleri azalır. 

•Cam balkonlar özellikle alt katlardaki evlerde hırsızlara karşı caydırıcı etki yaratmaktadır. 

•Yorucu şehir hayatı sonrası evinize geldiğinizde istediğiniz kadar camı açar, böylece tozlanmamış balkonunuzda, gürültülerden uzak kafanızı dinleyebilirsiniz. 

•Cam balkon size dört mevsim bahar keyfi sunar. 

•Cam balkonlar evinizin maddi değerini yükseltir, satış veya kiralama fiyatı artar. 

•Yıllarca kullanılabilir, cam balkon darbelere, ısıya, şiddetli rüzgara karşı fazlasıyla dayanıklıdır. Evinizde çok seveceğiniz, ısı ve ses yalıtımı yapılmış bir odanız daha olacaktır. 

 •Yapımı ve montajı kolaydır, inşaat gibi değildir.

Firmamız Alp İnşaat katlanır cam balkon sistemleri işinde kalitesiyle, uygun fiyatlarıyla, özenli işçiliğiyle yıllardır bir numaradır.  Siz de Cam Balkon Yaptırmak İstiyorsanız hemen teklif alabilirsiniz.

Alanya Cam Balkon | 0 242 515 25 00 

Gazipaşa Cam Balkon | 0 532 586 96 16 

 Mahmutlar Cam Balkon | 0 533 762 9864 

Cam-Balkonlarda-hangi-ürünü-Seçmelisiniz-Alanya-Cam-Balkon-Uygulama Cam Balkonlarda Hangi Ürünü Seçmelisiniz?

Cam Balkonlarda Hangi Ürünü Seçmelisiniz?

Cam balkon sistemlerinde hangi ürünü tercih edeceğinize karar vermek istediğinizde deneyimli personellerimize danışabilirsiniz. Binanızın mimari özelliğine göre değişecek olan cam balkon sistemlerinden hangisini tercih edeceğinize karar vermek için yetkililerimize danışabilirsiniz. Ancak son yıllarda katlanır cam sistemleri adı verilen sistemler tercih edilmektedir. 

Cam balkonda amaç, hem kullanışlılık hem de yalıtımın iyi sağlanmasıdır. Bu yüzden kaliteli bir ürün isteyen kişiler, katlanır cam balkon sistemleri konusunda başarılı olan ekibimizi tercih etmelisiniz. Ürün seçiminde doğru kararlar vermek istediğinizde, balkon ya da bahçenize sel olarak ölçülendirilen sistemler uygulanır ve sorunsuz biçimde cam balkon uygulamalarını yapabilirsiniz. 

Mekan İçi Katlanır Cam Uygulaması

Balkon ve bahçe gibi dış alanlarda olduğu kadar iç mekanlarda da kullanılan mekan içi cam uygulaması ofislerde çok sık tercih edilir. Restoranların belirli bölümlerini ayırmak ve bu alanda uygulamak için iç ve dış kısımlara katlanır cam sistemlerinin uygulanması mümkün olabilir. 

Alanya’nın her yerinde Alp İnşaat imzasını göreceğiniz birçok başarılı uygulamamız arasına dahil olmak için katlanır cam sistemleri ve diğer cam balkon seçenekleri için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Firmamız Alp İnşaat katlanır cam balkon sistemleri işinde kalitesiyle, uygun fiyatlarıyla, özenli işçiliğiyle yıllardır bir numaradır.  Siz de Cam Balkon Yaptırmak İstiyorsanız hemen teklif alabilirsiniz.

Alanya Cam Balkon | 0 242 515 25 00 

Gazipaşa Cam Balkon | 0 532 586 96 16 

 Mahmutlar Cam Balkon | 0 533 762 9864 

Cam-Balkonun-Adı-Soyadı-Alanya-Albert-Genau-Alanya-Cam-Balkon-firması Cam Balkonda Neden ALP İnşaat’ı Seçmelisiniz?

Cam Balkonda Neden ALP İnşaat’ı Seçmelisiniz?

Firmamız birçok müşterisine hizmet vermiş, balkon, teras ve bahçe kapama sistemlerini mimari dış yapıya uygun biçimde tasarlayarak uygulamıştır. Evinizin ya da iş yerinizin stilini değiştirecek olan bu uygulamamız sayesinde her mevsim güvenle kullanacağınız dış alanlarınızın dekorasyonunda da farklı alternatifler yaratabilirsiniz.

İş yeriniz için bir kış bahçesi, eviniz için oturma odanızın bir kısmı cam balkon sistemleriyle kapatılarak yaşam alanınız daha işlevsel bir hale gelebilir. Mükemmel bir manzaranız varsa, katlanır cam kapama sistemleriyle bu manzaranın tadını her mevsim çıkarabilir, gün batımını kahvenizi yudumlayıp, kanepenizde uzanarak seyredebilirsiniz. ALP İnşaat ile çalışarak en güzel cam balkon sistemlerini kullanabilir, memnun kalacağınız birçok balkon kapama modeli arasından mekanınıza en uygun olanı çok cazip fiyatlarla yaptırabilirsiniz. 

Oteller İçin Cam Balkon Sistemleri

Oteller için tercih edilen cam balkon sistemleri genelde zeminden tavana uygulanan modeller oluyor. Birçok farklı sistemin tercih edildiği oteller için genelde giriş kısımlarda ve restoran kısımlarında bu sistemler kullanılır. Kış sezonunda ya da yağmurlu havalarda açık alanlardan yararlanabilmek için cam balkon sistemleri ilk tercih edilen sistemler arasındadır. Isı ve su yalıtımlı modeller tercih edilerek her mevsim verimli biçimde kullanılması mümkün olmaktadır. 

Restoranlar İçin Cam Balkon Sistemleri

Restoranlar için tercih edilen cam balkon sistemleri ise katlanır cam sistemleri oluyor. Hem estetik açıdan hem de işlevsellik ve temizleme açısından tercih edilen bu yöntemle açıkta kalan alanların kapatılması söz konusu olabiliyor. Cam balkon sistemleri ve diğer sistemler için gereken uygulama, mekanın özelliğine göre değişmekle birlikte, sistemin gereksinimini karşılamak isteyen mekan sahipleri özel tasarımlar yaptırabilmektedir. Oval ya da eğimli sistemlerin yaratılması için cam balkon sistemleri profesyonel uygulayıcı ekibimiz aracılığıyla tamamlanmaktadır. 

Cephe Camlama Sistemleri

Cephe camlama sistemleri için de tercih edeceğiniz firmamız, binaların istenilen cephesine cam uygulamaları ve katlanır sistemler üretebilmektedir. Yeni nesil uygulamalar için tercih edilen birçok sistem, alanında deneyimli elemanlarımız tarafından uygulanmakta, beğeni kazanan cam balkon sistemleri Alanya başta olmak üzere tüm Antalya bölgesindeki müşterilerimize yapılmaktadır.

Firmamız Alp İnşaat katlanır cam balkon sistemleri işinde kalitesiyle, uygun fiyatlarıyla, özenli işçiliğiyle yıllardır bir numaradır.  Siz de Cam Balkon Yaptırmak İstiyorsanız hemen teklif alabilirsiniz.

Alanya Cam Balkon | 0 242 515 25 00 

Gazipaşa Cam Balkon | 0 532 586 96 16 

 Mahmutlar Cam Balkon | 0 533 762 9864 

En-Güzel-Kış-Bahçesi-Alanya-Cam-Balkon En Güzel Kış Bahçelerini Yaratın

En Güzel Kış Bahçelerini Yaratın

Kış bahçeleri içinde çok sık tercih edilen cam balkon ve Twinmax gibi sistemler, her mevsim bahçenizin güzelliğinin tadını çıkarmanızı sağlayacaktır. Kış bahçesi ve kapalı balkonlar için balkonunuza özel tasarımlar yapılarak her ölçüde ve özellikte cam balkon yapılması söz konusu olmaktadır.

Kış bahçelerini yaratıp her zaman içinizi huzurla dolduran Alanya doğasını yakından takip edebilirsiniz. Bunun için bizimle iletişime geçerek kış bahçelerinin tasarlanması için gereken işlemleri başlatabilirsiniz. Ekibimiz ölçü aldıktan sonra istediğiniz ürünün uygulamasını yapacak ve siz de yeni yaşama alanınızın keyfini çıkarabileceksiniz.

Firmamız Alp İnşaat katlanır cam balkon sistemleri işinde kalitesiyle, uygun fiyatlarıyla, özenli işçiliğiyle yıllardır bir numaradır.  Siz de Cam Balkon Yaptırmak İstiyorsanız hemen teklif alabilirsiniz.

Alanya Cam Balkon | 0 242 515 25 00 

Gazipaşa Cam Balkon | 0 532 586 96 16 

 Mahmutlar Cam Balkon | 0 533 762 9864 

Katlanır-Cam-Balkon-Sistemleri-Katlanır-CamBalkon-Cam-Balkon-Alanya Katlanır Cam Balkon Sistemleri

Katlanır Cam Balkon Sistemleri

Katlanır cam sistemlerinin kullanılması söz konusu olduğunda birçok pratik çözüm bulunur. Mekanın özelliklerine göre uygulanabilen katlanır cam sistemleri ile güvenilir yaşam alanlarının hazırlanması mümkün olabilir. Oval ya da köşeli alanların tasarlanması için gereken cam sistemlerinin kullanılması oldukça önemlidir. Katlanır sistemler hem yer kaplamaz hem de uygulama alanının görsel açıdan iyi görünmesini sağlar. Alanya katlanır cam sistemleri uygulaması için tercih edeceğiniz firma, güvenilir bir sistemin oluşturulmasını sağlar. 

Katlanır cam sistemlerinin başarılı biçimde uygulanması için gereken ölçüler alınır ve ölçülerin alınmasından sonra uygulama için maliyet hesaplanır. Sonrasında ise katlanır cam sistemleri için uygulama başlatılır. Özel Alan Uygulamaları Pencerelerin küçük olduğunu düşünenler gerekli izinleri alarak yeni bir bakış açısına sahip olacakları alanların tasarlanması için uygulama yapabilir. Bu uygulamalar yapılırken tercih edeceğiniz birçok alternatif özel alan uygulamaları sayesinde mekanda daha geniş bir pencere ya da katlanır cam sistemi yaratılabilir. 

Balkon Cam Uygulamaları 

Balkonlar için kapalı sistemlerin tasarlanması oldukça önemlidir. Bu sistemlerin doğru biçimde yerleşmesi için cam balkon sistemlerini yılların deneyimine sahip olan ALP İnşaat güvencesiyle temin edebilirsiniz. Hemen sipariş vermek için bizimle iletişime geçebilirsiniz. 

Firmamız Alp İnşaat katlanır cam balkon sistemleri işinde kalitesiyle, uygun fiyatlarıyla, özenli işçiliğiyle yıllardır bir numaradır. Siz de Cam Balkon Yaptırmak İstiyorsanız hemen teklif alabilirsiniz.

Alanya Cam Balkon | 0 242 515 25 00 

Gazipaşa Cam Balkon | 0 532 586 96 16 

 Mahmutlar Cam Balkon | 0 533 762 9864 

Kış-Bahçesi-Kış-Bahçe-Keyfi-CamBalkon-ile-Kışın-Tadını-Çıkarın Kış Bahçelerinin Keyfini Sizde Yaşayın

Kış Bahçelerinin Keyfini Sizde Yaşayın

En güzel çiçeklerinizin yer aldığı, kışın yağmuru seyredebileceğiniz kış bahçelerinizi tasarlamak için de en kaliteli kapama sistemlerini kullanan Turgut Alper Albert Genau katlanır cam sistemleri, memnun kalacağınız birçok fırsat sunuyor. Eski ve yeni stil balkonlarda yer kazanımının memnun kalacağınız bir ferahlık sağlamasıyla siz de farklı bir dekorasyon yaratabilirsiniz. 

Kış bahçeleri ve geniş bahçe sistemleri ile her zaman doğru kararları verebileceğiniz uygulamalar için hemen iletişime geçerek sizin de evinizde gerçekleştirilebilir. Balkon ve teras kapama sistemlerinin yanı sıra bahçeler için de kapama sistemi sağlayan Albert Genau ile güvenli ve keyifli alanlar yaratabilirsiniz. 

Firmamız Alp İnşaat katlanır cam balkon sistemleri işinde kalitesiyle, uygun fiyatlarıyla, özenli işçiliğiyle yıllardır bir numaradır. Siz de Cam Balkon Yaptırmak İstiyorsanız hemen teklif alabilirsiniz.

Alanya Cam Balkon | 0 242 515 25 00 

Gazipaşa Cam Balkon | 0 532 586 96 16 

 Mahmutlar Cam Balkon | 0 533 762 9864 

İletişim

ALANYA CAM BALKON İLETİŞİM BİLGİLERİ

Adres Detayları

Oba-Göl Mah. Çevre Yolu 77/A Alanya, Antalya

Telefon: 02425152500

E-mail: info@turgutalper.com Website: http://turgutalper.comİletişim Detayları

  • Firma İsmi ALANYA CAMBALKON
  • Yetkili Kişi TURGUT ALPER
  • İrtibat 0 532 586 96 16
  • Adres Oba-Göl Mah. Çevre Yolu 77/A Alanya, Antalya
  • Telefon 02425152500
  • E-mail info@turgutalper.com
  • Website http://turgutalper.com

İletişim Formu

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.