FOTO EKOL

ALANYA DÜĞÜN FOTOĞRAFÇISI, DÜĞÜN KINA DIŞ ÇEKİMLERİ

Alanya Düğün FotoğrafçısıAlanya Foto Ekol olarak, Başarıda ve hayatta her zaman 1 Numara olan Foto Ekol ekibi olarak, Her zaman 1 numara olmanın gerektirdiği değerlerden vazgeçmeden, onun gücü ve sorumluluğu ile anılarınızı ölümsüzleştirmek, hayatınızda fark yaratmak, anılarında iz bırakmak için 1. olmanın gururu ile sizde 1 gün Foto Ekol ile taşınacaksınız, 1 gün büyük ailemizin sizde 1 parçası olacaksınız.

Yaklaşık 30 yıldır sektörün liderleri arasında olan firmamız, 25 Metrelik yol üzerinde, Güzel memleketimizin, en güzel köşesinde Profesyonel olarak düğün, Nişan, Kısa, Doğum anları, Özel günler, Moda ve sanat dallarında da faaliyet gösteren değerlerimizden ödün vermeden geniş ve renkli bir yelpazeden hizmet sunmayı amaçlayan firmamız, “Özel anlarınız bizim için değerlidir” düşüncesiyle, bu anları konusunda uzman tecrübeli kadromuza güvenerek emanet edebilirsiniz.

Fotoğrafçı bir aileden yetişmiş olmamız sonucu, doğal olarak yüklenmiş misyon içerisinde hareket etmekteyiz. İlk günkü heyecanımızı hiç kaybetmeden siz değerli müşterilerimize en iyi fiyat garantisi ile, en iyi ürünleri sunmaktan büyük keyf alıyoruz.

Bir fotoğrafçı ışık olmadan çalışma yapamadığı gibi, Sizlerin enerjisi olmadan da, bizim işlerin keyfi pek olmuyor aslında. Herkesin yaptığı gibi işimizi çok seviyoruz, Sizlerin de katkılarıyla sektörümüzün enleri arasındayız. Bizi “En” yapan değerlerimiz arasında, baskı aşamasında bizimle çalışan profesyonel baskı merkezlerini de unutmamak gerekir. Ekip Arkadaşlarımızla bir çok işlerinizde çözüm ortağınız olmaktan onur duyarız.

Tüm ekibimizin gösterdiği en büyük çaba, hayatımız gibi yapılan çekimlerin de doğal olarak hazırlanması en büyük çabamızdır. Doğal olan her zaman iyidir. Bizim için doğal olan güzel olandır.

Alanya Düğün Fotoğrafçısı olarak hazırladığımız Albümlerimizin her karesi ayrı ayrı özenle tasarlanarak, onayınız alınmasına istinaden baskı aşamasına geçmekteyiz. İşte burda da işi profesyonellerine bırakıyoruz ki, Hayatınızda ki en önemli kararlardan birincisi evlilik, ikincisi ise düğün fotoğrafçılığı, Burada da “En” doğru seçim yaptığınızı anlayacaksınız, ve dostlarınızla paylaşacaksınız.

Doğal ortam ve Alanya Düğün Fotoğrafçısı, Alanya Foto Ekol’ün stüdyo çekimlerinde de harcanan zamanlarda, tatlı yorgunluk dışında, sizlerle paylaşabileceğiniz anılarınız olmakla beraber, dostlukların adımlarını atmış oluyoruz. Sizlerin de neşeli, eğlenceli olması yanı sıra doğallığımızı katarak gururla sunacağınız albümleriniz, hayatınızın en önemli yerinde yerini alacaktır.

Gelin en mutlu gününüzün heyecanını paylaşıp, ekibimizle birlikte hikayenizi yazalım.

Düğün Hazırlıklarınızda olmaz sa olmazlar arasında Düğün fotoğrafları, Dış Mekan Çekimleri, Düğün Video Kayıtları, Stüdyo Çekimlerine ihtiyacınız olacak. Düğününüz’deki özel anılarınızı hayatınız boyunca canlı kalmasını sağlamak için Uzman Düğün Fotoğrafçılarına ihtiyacınız olacak. Unutamayacağınız bu güzel günde sizin için düğün Fotoğrafçısı araştırdık. Alanya’ da konusunda uzman, profesyonel ekibi ve son teknoloji ekipmanlarını ile ömür boyu gururla saklayacağınız muhteşem görseller için Foto Ekol Musa Çelik ile görüşebilirsiniz.

Alanya’ da Düğün Mekanları

Herşeyin önemli olduğu gibi, düğün mekanı da çok önemlidir. Klasik Düğün Salonları dışında Oteller, Özel Salonlar ve Restaurantların salonlarından faydanalabilirsiniz. Açık Mekan, Şehir Merkezi ve Sahil kenarında bir yer arıyorsanız Club Begonvil Beach’i tercih edebilirsiniz.

Geleneklerimizin yansıtıldığı Alanya’mızda düğün yapacak ailelerin uygun bahçeleri var ise Eşgilik Düğünü yapılmaktadır. Uygun Olmayan aileler için Merkezde ve beldelerde Alanya Belediyesinin sunmuş olduğu, Alanya Eşgilik Düğün Salonu, Cuma pazarı düğün salonu ve beldelerde bulunan Belediye düğün Salonlarından da yararlabilirsiniz.

Değerlendirme ( 0 rating )

Değerlendirme

Ortalama
Kalite
Destek
Fiyatlar
Ürünler

İsim zorunludur.

Email zorunludur.

Yorum kısmı zorunludur.Büyük-Küçük harfe duyarlıdır.

FORTFOLYO

alanya-esnaf-vitrinim-foto-ekol-video-klip-hazırlanmasi Video Klip Hazırlanması

Video Klip Hazırlanması

Günümüzde teknolojinin gelişmesiyle birlikte fotoğrafçılık sektöründe de birçok değişim ve gelişim olmuştur. Dolayısıyla kişiler özel günlerinde daha farklı isteklerde bulunmaya ve o mutlu günlerini daha uzun süreli olarak kalıcı bir hale getirmeyi istemişlerdir. Düğün, kına, sünnet, nişan gibi günler bizler için oldukça önemli günlerdir. Planlanan her şeyin hızlı bir şekilde aksamadan ve kaliteli bir şekilde ilerlemesini isteriz. Bu nedenle profesyonel kişilerle çalışmak isteriz. Bu özel günlerde masraflarımız arttığı için aynı zamanda ekonomik olarak da dikkatli davranırız.

Hem ekonomik hem de kaliteli bir hizmet veren çok az firma vardır.

 Foto ekol tam olarak aradığınız fotoğrafçı firmasıdır. Foto Ekol kaliteli işçiliği ve uygun fiyatları ile uzun yıllardır hizmet vermektedir. Alanya düğün fotoğrafçısı Musa Çelik eğitimli ve tecrübeli bir fotoğrafçıdır. En önemli günlerinizde hiç tereddüt etmeden Foto Ekol ekibinden yardım isteyebilirsiniz. Kına, düğün, nişan, sünnet ve benzeri günlerde dilediğiniz her türlü fotoğraf ve video çekimleri için Foto Ekol yanınızdadır. Ekonomik ve kaliteli paketleri tercih ederek kaliteli işçilikten yararlanabilirsiniz.

Foto Ekol ekibi sayesinde düğün gününüzü yıllar sonra en ince ayrıntısına kadar hatırlatacak mutlu bir anı biriktirmek istemez misiniz?

Son yıllarda evlenecek olan çiftler video klip uygulamasını çokça tercih etmektedir. Peki video klip nedir? Düğün video klipleri , gelinin ve damadın hazırlık aşamasından başlayarak düğün günü boyunca çekilen kısa filmlerdir. Bu video klipler sayesinde düğün günü boyunca nasıl bir süreç işlendiğini ve o eğlenceli dakikaları size hatırlatacak sonuçlar ortaya çıkmaktadır. Gelinin kuaför hazırlıkları, damadın gelini almaya gelişi ve daha fazlası için video klip hizmetinden yararlanabilirsiniz.

Musa Çelik ve ekibi sizlere en iyi hizmeti sunmak için gelişen teknolojiyi takip ederek en kaliteli cihazları kullanmaktadır. Foto Ekol video klip çekimlerinizi yaparken hiçbir sorun yaşamaz ve zamanında çekim bitmiş olur. Bu nedenle hiçbir işiniz özel gününüz boyunca aksamaz. Video klip hizmetinden yararlanmak isterseniz Foto Ekol ekibi her zaman yanınızdadır. Dilerseniz bu ekonomik hizmetten ve kaliteli işçilikten yararlanabilirsiniz.

Musa Çelik • Foto Ekol • Photography I Alanya Düğün Fotoğrafçısı,Evlilik, Düğün, Nişan ve Özel Gün Fotoğrafçısı

0 532 697 30 61

alanya-esnaf-vitrinim-foto-ekolalanya-ekonomik-dugun-paketleri Alanya Ekonomik Düğün Paketleri

Alanya Ekonomik Düğün Paketleri

Bilindiği üzere düğün, kına gibi özel günlerimizde oldukça masraf yapmaktayız. Bu nedenle ekonomik tercihler yaparken aynı zamanda kaliteli hizmetlerden de yararlanmak isteriz. Bu özel günlerimizi arada bir hatırlamak ve hatırlatmak amacıyla fotoğraf çekimleri yaptırırız. Foto Ekol sizleri bu özel günlerinizde yalnız bırakmıyor hem de ekonomik düğün paketleri ile sizlere yardımcı oluyor. Sizlere düğün, kına masraflarınızın azaltılması ve kaliteli bir hizmetten yararlanılması amacıyla ekonomik düğün paketleri uygulamaktadır. 

Peki bu ekonomik düğün paketinin içerisinde neler bulunmaktadır?

• Seçtiğiniz 1 Adet Panoramik Albüm (35×65 cm veya 30×70)• Seçtiğiniz büyük boy albüme ait 1 Adet Cep Albümü• 1 Adet 50×70 cm Poster• Tüm Fotoğrafların Bulunduğu DVD• Belirlenen mekanda yapılan açık hava dış mekan çekimidir.• ( Pakete ek Kınada Video Çekimi + Düğünde Video Çekimi ) Ortalama 1,5 – 2 Saat süren çalışmada fotoğraflar 250 – 400 kare arası pozdan seçilecek olup, tasarım ve photoshop uygulaması fiyata dahildir. 

Eşsiz manzaralar önünde o özel dakikalarınızın tadını çıkarabilir ve günün mutluluğunu fotoğraflarla taçlandırabilirsiniz. Foto Ekol yıllardır sunduğu kaliteli hizmeti ve Musa Çelik’in profesyonelliği ile kaliteli işçiliğini kanıtlamıştır. Dilerseniz sizler de özel günleriniz de Foto Ekol’ü tercih edebilirsiniz. Alanya’nın güzel manzaralarında dilediğiniz gibi fotoğraf çekiminden yararlanabilirsiniz. Yıllar sonra bu güzel anılarınıza bakarak yine o günlere dönebilirsiniz.

Günümüzde fotoğraflar oldukça önemlidir. 

Çünkü teknoloji geliştikçe fotoğraflar güzelleşmekte ve hızlı bir şekilde elinize geçmektedir. Denizin, güneşin, yeşilliğin bol olduğu Alanya’da fotoğraf çekimi için uygun birçok dış mekan bulunmaktadır. Doğal güzellikler eşliğinde çekilen bu fotoğraflar bir takım düzenlemeler dışında düzenleme gerektirmemektedir. Çünkü Alanya’nın doğal güzelliği ve Foto Ekol’ün profesyonelliği yeterli kalmaktadır. Özel günlerinizde Foto Ekol’den yardım alarak kaliteli ve hızlı bir işçilikten faydalanabilirsiniz. Ekonomik düğün paketleri ile az maliyetli ve düzgün hizmet verilmektedir. Son yıllarda çoğunlukla tercih edilen ekonomik düğün paketleri sizlere ve vereceğiniz kişilere yetecek miktarda olup yıllar boyunca aynı kalitesini korumaktadır. Seneler sonra baktığınızda o güne geri gideceksiniz. Foto Ekol güler yüzü ile her zaman sizlere yardımcı olmaktadır.

Daha detaylı bilgi için Musa Çelik Photography I Evlilik, Düğün, Nişan ve Özel Gün Fotoğrafçısı0 532 697 30 61

alanya-esnaf-vitrinim-foto-ekolalanya-dis-cekimleri Alanya Dış Mekan Fotoğrafçılığı

Alanya Dış Mekan Fotoğrafçılığı

Fotoğraflar özel günlerimizde ya da günlük hayatımızda oldukça önemli bir yerdedir. Çünkü bu fotoğraflar güzel geçirdiğimiz dakikaları daha sonra bizlere hatırlatır ve mutlu eder. Gelişen teknoloji ile birlikte artık her anımızı kayıt edebiliyoruz. Dolayısı ile fotoğraf makinelerimiz ve akıllı telefonlarımız elimizden düşmüyor. Ancak bunu yaparken o anın tadını çıkarmayı unutuyoruz. Bu nedenle daha düzgün daha canlı ve kaliteli fotoğraf çekimi yaparken aynı zamanda o anın tadını çıkarmak için özel günlerimizde profesyonel fotoğrafçılardan yardım almaktayız.

Son yıllarda özel günlerde (düğün, kına, nişan, sünnet gibi) dış mekan fotoğraf çekimi tercih edilmektedir. Dış mekan fotoğraf çekimi özel günlerinizde kapalı bir alan dışında daha huzurlu ve daha orijinal bir manzara eşliğinde sizlere sunulur. Profesyonel fotoğrafçılar sizleri bu manzaralar önünde çekerken sizler de anın tadını yaşayabilirsiniz. Dış mekan fotoğrafçılığı belirli bir tecrübe ve ustalık isteyen bir iştir. Bu nedenle her bireyin yapabileceği bir iş değildir. Güneşin, denizin, yağmurun ve benzeri olayların eşliğinde kaliteli ve uzun ömürlü bir şekilde sizlerin bir fotoğrafa aktarılması dolayısıyla o fotoğrafların düzenlenmesi bir eğitim gerektirmektedir.

Fotoğraf çekimi her ne kadar kolay görünse de işin aslı bu değildir. Her mesleğin zorluğu ve ustası olduğu gibi fotoğrafçılık mesleğinin de bir ustası ve zorluğu vardır. Yıllarca bu mesleğin eğitimini alan ve hayatını bu işe adamış profesyonel ustalarımız vardır. Musa Çelik de Alanya’daki profesyonel ustalarımızdan biridir.  Foto Ekol sayesinde dış mekan fotoğrafçılık en iyi şekilde sizlere sunulmaktadır. Kaliteli işçiliği ile bilinen Foto Ekol firması en özel günlerinizde dilediğiniz şekilde ve yerde fotoğraf çekimi yapmaktadır. Bunun sonucunda kişilerin mutluluğu ve memnuniyeti dolayısıyla Foto Ekolün iş kalitesi oluşmuştur.

Foto Ekol kişilerin görüş ve arzularını en iyi şekilde analiz eden bir firmadır. Bu tecrübe ve analiz sayesinde istenileni en doğru ve düzgün şekilde sizlere sunmaktadır. Foto Ekol diğer fotoğraf çekimlerinde başarısını kanıtlamış olduğu gibi dış mekan fotoğrafçılık çekimlerinde de başarısını kanıtlamıştır. Dilerseniz sizler de Foto Ekolün profesyonel işçiliğinden ve güler yüzlü ekibinden yararlanabilirsiniz.

Musa Çelik • Foto Ekol • Photography I Alanya Düğün Fotoğrafçısı,Evlilik, Düğün, Nişan ve Özel Gün Fotoğrafçısı

0 532 697 30 61

alanya-esnaf-vitrinim-foto-ekol-gelin-damat-cekimleri Alanya Düğün Fotoğrafçısı

Alanya Düğün Fotoğrafçısı

Alanya Düğün Fotoğrafçısı, Foto ekol , ister düğün ister nişan tüm stüdyo dışı çekimlerimizde, her zaman doğal ortamları kullanarak doğal çekimler ile, en iyi albümü sunmak için tüm ekibi ile birlikte, Hacet Mahallesi 25. Mt Yol Üzerinde SİEMENS Karşısında hizmet vermektedir.

Alanya Düğün Fotoğrafçısı Musa Çelik çekimlerde zaman ve poz sayısında kısıtlama yapmamaktadır. Burada önemli olan durum, sizlerin foto ekole ayıracağınız süredir. Foto ekol her zaman sizlere uymak için gereken programları yine sizlere göre yapmaktadır.

Alanya Düğün Fotoğrafçısı Musa Çelik ve ekibi, dış mekan çekimleri kına çekimleri, Alanya düğün çekimleri, Alanya özel çekimler, model çekimleri, okul çekimleri, katalog çekimleri konularında da hizmet vermektedir. Alanya Düğün Fotoğrafçısı Foto ekol düğün çekimlerinizi profesyonel anlamda düğün fotoğrafçısı Musa Çelik’ten hizmet alabilir, profesyonel düğün çekimleriniz için foto ekol ekibinden üst düzey hizmet talep edebilirsiniz.

Alanya Düğün Fotoğrafı çekimlerinde doğal ortam olarak kullanılan bazı bölgeler,

Kızıl Kule Alanya

Alanya Kalesi

Alanya Damlataş Mağarası

Kleopatra Plajı

Dimçayı Bölgesi

Alanya Sahil

Düğün Pakatleri

Sizlerin talebinize göre 4, 6 veya 8 saatlik düğün günü belgesel çekimini kapsar. Paketleri süresini ilave extra ücretle dilediğiniz kadar uzatabilirsiniz.

Çekilecek tüm anlar sizin tercihlerinize bağlı olarak düğün hazırlıklarından başlanarak, ilk dansınıza veya dış çekimden pasta kesimine gibi çeşitli süreçlerde kullanabilirsiniz.

Video çekimlerinizi HD aktarma yaparak, Fotoğraflarınızdan baskı alabilmeniz için yüksek piksel kopyalarını ve dijital ortamlara aktarılarak teslim ediliyor.

Alanya Düğün Fotoğrafçısı Albüm seti:

Sizin seçeceğiniz 50 kare fotoğraf detaylı photoshop’tan geçirilerek baskı işlemleri

Panoramik Albüm

Aile Albümü

1 Adet Büyük Resim

Foto ekol’ün tek amacı sizlere daha iyi hizmet vermektir. Dilediğiniz her şekilde fotoğraf ve video çekimi yapmaktadırlar. Bu nedenle foto ekol ekibiyle hiçbir sorun yaşamazsınız. Musa Çelik ve ekibi sizlere daha iyi hizmet vermek için yıllardır çalışmaktadır. Profesyonellik ve kaliteli işçilikleri sayesinde birçok kişiye hizmet vermektedir. İşlerini zamanında yaparlar ve uygun fırsatlar sunarlar. Foto Ekol bir telefon uzağınızdadır!

Musa Çelik • Foto Ekol • Photography I Alanya Düğün Fotoğrafçısı,Evlilik, Düğün, Nişan ve Özel Gün Fotoğrafçısı

0 532 697 30 61

alanya-esnaf-vitrinim-foto-ekolalanya-dugun-paketi ALANYA Düğün Paketi ( Fotoğraf ve Kına Çekimi + Kına ve Düğün Albümleri )

ALANYA Düğün Paketi ( Fotoğraf ve Kına Çekimi + Kına ve Düğün Albümleri )

Alanya düğün fotoğrafçısı foto ekol sayesinde ekonomik paketlerle dilediğiniz kadar çekim yaptırabilirsiniz.  Düğün paketleri son yıllarda oldukça tercih edilmektedir.  Düğün, kına, nişan, sünnet gibi özel günlerde masraflarımız oldukça fazladır. Bu nedenle daha ekonomik fırsatları değerlendirmek isteriz. Foto ekol bu masrafların fazlalığının bilincinde olan profesyonel ve tecrübeli bir firmadır. Düğün sahiplerine yardımcı olmak amacıyla ekonomik paketler hazırlayarak onlara yardımcı olmaktadır.

Düğün sahiplerinin istediği mekanlarda eğer koşullar uygunsa çekimler yapılır. Foto ekol ekibi sayesinde çekimleriniz keyifli geçer. İşini severek yapan Musa Çelik ve ekibi hiçbir zaman işlerini aksatmamış ve kaliteli bir şekilde çekimleri sonlandırmışlardır.  Fotoğrafçılık herkesin yapabileceği bir meslek değildir. Her meslekte olduğu gibi fotoğrafçılık mesleğinde de bir tecrübe gerekmektedir.   Bu nedenle her fotoğrafçıyım diyene inanmamak gerekir. Bu işin bir eğitimi bir geçmişi vardır. Sizler de özel günlerinizde bir fotoğrafçıdan yardım alacaksanız iyi bir araştırma yapmalı ve yüz yüze iletişime geçmelisiniz.

Foto ekol yıllardır bu işin içinde olan tecrübeli bir ekibe sahip bir firmadır.  Bu nedenle yaptıkları her işe önem verirler. Kişilerin istek ve arzularına göre hareket ederler. Tecrübeli olmak her çekimi rastgele yapmak değildir. Kişilerin de görüşleri alınmalı ve ortak bir karar verilmelidir. Eğer kişilerin istekleri dikkate alınmazsa çekimler sırasında ve sonucunda birçok problem çıkabilir. Alanya düğün fotoğrafçısı Musa Çelik ve ekibi ile hiçbir problem yaşamazsınız. Çünkü Foto ekol ekibi işini severek yapan saygılı bir ekiptir.

Foto ekol ekibi özel günlerinizde size destek olmak amacıyla çalışmalar yapmaktadır.

 Düğün paketleri için onlarla iletişime geçip bilgi alabilirsiniz. Daha sonra gerekli koşullar sağlanarak düğün gününde hiçbir aksaklık yaşamadan istediğiniz çekimlere sahip olabilirsiniz. Düğün paketi sayesinde yıllar boyunca saklayabileceğiniz anılarınız olacaktır. Hatta çevrenizdeki insanlara bile verebileceğiniz fotoğraflarınız olacaktır. Bu fırsattan yararlanmak için foto ekol ekibine ulaşabilirsiniz. Musa Çelik’in kalitesi ve tecrübesi sizleri dilediğiniz fotoğraf ve videolara kavuşturacaktır. Alanya düğün fotoğrafçısı Musa Çelik her zaman sizlere destek olmak için çalışmalarına devam etmektedir.

Musa Çelik • Foto Ekol • Photography I Alanya Düğün Fotoğrafçısı,Evlilik, Düğün, Nişan ve Özel Gün Fotoğrafçısı

0 532 697 30 61

BLOG

alanya-dugun-fotografcisifotoekolmusa-celik-1 Alanya Düğün Fotoğrafçısı

Alanya Düğün Fotoğrafçısı

Alanya Düğün Fotoğrafçısı, Foto ekol , ister düğün ister nişan tüm stüdyo dışı çekimlerimizde, her zaman doğal ortamları kullanarak doğal çekimler ile, en iyi albümü sunmak için tüm ekibi ile birlikte, Hacet Mahallesi 25. Mt Yol Üzerinde SİEMENS Karşısında hizmet vermektedir.

Alanya Düğün Fotoğrafçısı Musa Çelik çekimlerde zaman ve poz sayısında kısıtlama yapmamaktadır. Burada önemli olan durum, sizlerin foto ekole ayıracağınız süredir. Foto ekol her zaman sizlere uymak için gereken programları yine sizlere göre yapmaktadır.

alanya-dis-cekimlerifotoekol-musa-celik-1 Alanya Dış Mekan Fotoğraf Çekimleri

Alanya Dış Mekan Fotoğraf Çekimleri

Alanya Antalya’nın en güzel yerlerinden biridir.  Doğal güzellikleri sayesinde dış mekan çekimlerine oldukça uygun manzaraları vardır. Yalnızca çevresinde değil Alanya’nın merkezinde bile çok güzel manzaralar vardır.  Alanya’da yaşadığınız için çok şanslısınız. Birçok kişi dış mekan çekimleri için Alanya’ya gelmektedir. Alanya eşsiz manzaraları sayesinde yurt içinden ve yurt dışından birçok kişiyi çekmektedir. Doğal güzellikler sayesinde fotoğraf çekimleri de oldukça keyifli geçmektedir.  

Foto-Ekol-Alanya-Dugun-Fotogtafcisi Foto Ekol ile Anılarınızı Ölümsüzleştirin

Foto Ekol ile Anılarınızı Ölümsüzleştirin

fotoğrafınızı sıcaklığını vermez. Bu yüzden fotoğrafçılar, özel günlerinizde en güzelanılarınızı ölümsüzleştirmek için çalışmaktadır.

Alanya’nın güzelliklerini sevdiklerinizin sıcaklığıyla birleştiren Foto Ekol Alanya fotoğrafçı ihtiyaçlarınızın karşılanması için profesyonel ekibiyle her zaman hizmetinizde! İster düğününüz için ister pasaportunuz için ihtiyacınız olan fotoğrafları Foto Ekol ekibi en kısa sürede çekip tab ediyor.

Her zaman uygun fiyatlar ve baktıkça mutlu olacağınız seçeneklerle her zaman en iyi albümleri oluşturmanız mümkün olacaktır.

Alanya-Foto-Ekol-Dugun-Fotografcisii Düğün Fotoğrafçısı Alanya

Düğün Fotoğrafçısı Alanya

Foto Ekol Alanya düğün fotoğrafçısı arayanları memnun edecek çalışmalarıyla fotoğraf ve video çekimlerinde profesyonel çözümler sunuyor. 

Herkesin elinde bir akıllı telefon ve kamera olmasına rağmen, profesyonel fotoğrafların yerini hiçbir şey tutmaz. O eşsiz anlarda aileniz ve sevdikleriniz de aynı karede göründüğünüz en güzel seçenekleri Foto Ekol’da sunuyoruz. 

Düğün fotoğrafçısı ihtiyacı olanlar her zaman memnun kalacakları sonuçlar alabilmek için Foto Ekol’u tercih ediyor. Belirli konseptler için ya da düğün hikayesi için fotoğraf çektirmek istediğinizde Musa Erol, size özel çözümleri sunarak fotoğrafçılık ihtiyacınızda başarıya ulaşmanızı sağlayacaktır.

Atölye

alanya-katalog-cekimlerifotoekol Katalog Çekimleri

Katalog Çekimleri

1 Jan, 1970

Alanya düğün fotoğrafçısı Foto Ekol; Katalog çekimleri, Düğün Çekimleri, Kına çekimleri, Aile Fotoğrafçılığı dışında, Katalog çekimleri ile profesyonel anlamda hizmet vermektedir. Sizler için katalog çekimlerinin ne kadar önemli olduğunun bilincinde olan bir firmadır. Foto Ekol bu anlamda Katalog çekimleri için konusunda profesyonel manken ajansı hizmeti veren Antalya Ajans ile çalışmalarını ortak hareket ettirerek, en iyi ürünü elde etmek için gayret sarf etmektedir.

Alanya’nın doğal güzelliği eşliğinde yapılan çekimler oldukça güzel sonuçlar doğurmaktadır

Foto Ekol bugüne kadar birçok deri firması dışında, ayakkabı, mobilya dekorasyonu ve magnet çalışması çekimlerini başarı ile tamamlamıştır. Bu konudaki yaklaşımı, Alanya Düğün Fotoğrafçılığındaki gösterdiği doğallığın aynısını da çekimlerde oldukça zor olsa da, profesyonellik ile üstesinden gelerek ekip olarak kutlamışlardır. Almış olduğunuz hizmeti diğer, Alanya Düğün Fotoğrafçılığı, Alanya Nişan Çekimleri, Alanya Kına Çekimleri, Alanya Düğünleri çekimleri, Alanya Okul Çalışmaları, Alanya Doğum Fotoğrafçısı hizmetlerinde de sizlerin içine sinerek en iyi çalışmalar yapılmaktadır.

Musa Çelik’e ve Ekibine güvenebilirsiniz. Çünkü Foto Ekol yapmış olduğu hizmeti severek vermektedir. Foto Ekol için para kazanmak asla öncelikli amaç olmamıştır. Her zaman olduğu gibi kaliteli bir hizmet veren Foto Ekol katalog çekimlerinde de aynı hizmeti vermektedir. Bu anlamda tüm Foto Ekol ekibi bu haklı gururu yaşamakta ve her daim aynı hevesle çalışmaktadır. Foto Ekol yıllardır fotoğrafçılık mesleğini sunan profesyonel bir ekiptir. Kullanılan tüm demirbaşlar kaliteli ve her fotoğraf, video çekimine uygun özelliklere sahiptir. Özel ve mutlu günlerinizde sizleri yalnız bırakmayan Foto Ekol titiz bir çalışma sonucu dilediğiniz tüm çekimleri sizlere sunmaktadır.

Çekim sonucunda memnuniyet garantisi vermektedir

 Tüm bu olumlu geri dönüşler Foto Ekol’ü Alanya’da en çok tercih edilen fotoğrafçılar arasına sokmuştur. Dolayısıyla Foto Ekol ekibi de bu mutluluğu yaşayarak işlerine olan önemi arttırmışlardır.Musa Çelik öncülüğünde çalışan Foto Ekol ekip çalışması işlerini bitirdiklerinde huzurlu bir şekilde ayrılmaktadırlar. Çünkü müşterilerin talep ve istekleri doğrultusunda profesyonel bir çalışma sergileyerek herkesi memnun etmektedirler. Anın tadını çıkarırken yararlanıla hizmet bu mutluluğu sizlere yaşatmaktadır.

Musa Çelik • Foto Ekol • Photography I Alanya Düğün Fotoğrafçısı,Evlilik, Düğün, Nişan ve Özel Gün Fotoğrafçısı | Gsm : 0 532 697 30 61

video-klip-hazirlanmasıfoto-ekol Video Klipler Hazırlanması

Video Klipler Hazırlanması

1 Jan, 1970

Günümüzde teknolojinin gelişmesiyle birlikte fotoğrafçılık sektöründe de birçok değişim ve gelişim olmuştur. Dolayısıyla kişiler özel günlerinde daha farklı isteklerde bulunmaya ve o mutlu günlerini daha uzun süreli olarak kalıcı bir hale getirmeyi istemişlerdir. Düğün, kına, sünnet, nişan gibi günler bizler için oldukça önemli günlerdir. Planlanan her şeyin hızlı bir şekilde aksamadan ve kaliteli bir şekilde ilerlemesini isteriz. Bu nedenle profesyonel kişilerle çalışmak isteriz. Bu özel günlerde masraflarımız arttığı için aynı zamanda ekonomik olarak da dikkatli davranırız.

Hem ekonomik hem de kaliteli bir hizmet veren çok az firma vardır.

 Foto ekol tam olarak aradığınız fotoğrafçı firmasıdır. Foto Ekol kaliteli işçiliği ve uygun fiyatları ile uzun yıllardır hizmet vermektedir. Alanya düğün fotoğrafçısı Musa Çelik eğitimli ve tecrübeli bir fotoğrafçıdır. En önemli günlerinizde hiç tereddüt etmeden Foto Ekol ekibinden yardım isteyebilirsiniz. Kına, düğün, nişan, sünnet ve benzeri günlerde dilediğiniz her türlü fotoğraf ve video çekimleri için Foto Ekol yanınızdadır. Ekonomik ve kaliteli paketleri tercih ederek kaliteli işçilikten yararlanabilirsiniz.

Foto Ekol ekibi sayesinde düğün gününüzü yıllar sonra en ince ayrıntısına kadar hatırlatacak mutlu bir anı biriktirmek istemez misiniz?

Son yıllarda evlenecek olan çiftler video klip uygulamasını çokça tercih etmektedir. Peki video klip nedir? Düğün video klipleri , gelinin ve damadın hazırlık aşamasından başlayarak düğün günü boyunca çekilen kısa filmlerdir. Bu video klipler sayesinde düğün günü boyunca nasıl bir süreç işlendiğini ve o eğlenceli dakikaları size hatırlatacak sonuçlar ortaya çıkmaktadır. Gelinin kuaför hazırlıkları, damadın gelini almaya gelişi ve daha fazlası için video klip hizmetinden yararlanabilirsiniz.

Musa Çelik ve ekibi sizlere en iyi hizmeti sunmak için gelişen teknolojiyi takip ederek en kaliteli cihazları kullanmaktadır. Foto Ekol video klip çekimlerinizi yaparken hiçbir sorun yaşamaz ve zamanında çekim bitmiş olur. Bu nedenle hiçbir işiniz özel gününüz boyunca aksamaz. Video klip hizmetinden yararlanmak isterseniz Foto Ekol ekibi her zaman yanınızdadır. Dilerseniz bu ekonomik hizmetten ve kaliteli işçilikten yararlanabilirsiniz.

Musa Çelik • Foto Ekol • Photography I Alanya Düğün Fotoğrafçısı,Evlilik, Düğün, Nişan ve Özel Gün Fotoğrafçısı | Gsm : 0 532 697 30 61

SOSYAL MEDYA

Güncelleniyor….

FOTO EKOL

Foto Ekol ile Anılarınızı Ölümsüzleştirin

Günümüz teknolojileri veri depolama konusunda farklı seçenekler sunsa da, hiçbir teknoloji evinizdeki aile fotoğrafınızın sıcaklığını vermez. Bu yüzden fotoğrafçılar, özel günlerinizde en güzel anılarınızı ölümsüzleştirmek için çalışmaktadır.

Alanya’nın güzelliklerini sevdiklerinizin sıcaklığıyla birleştiren Foto Ekol Alanya fotoğrafçı ihtiyaçlarınızın karşılanması için profesyonel ekibiyle her zaman hizmetinizde! İster düğününüz için ister pasaportunuz için ihtiyacınız olan fotoğrafları Foto Ekol ekibi en kısa sürede çekip tab ediyor.

Her zaman uygun fiyatlar ve baktıkça mutlu olacağınız seçeneklerle her zaman en iyi albümleri oluşturmanız mümkün olacaktır.

Alanya Özel Gün Fotoğrafçılığı

Düğün, nişan, açılış gibi özel günlerde tercih edilen profesyonel fotoğraf hizmetleri Alanya özel gün fotoğrafçılığı ile adresinize geliyor. Belirlenen tarihlerde hangi konsepti istiyorsanız profesyonel fotoğrafçılar size özel çekimler için hizmetinizde oluyor. Ekonomik açıdan farklı alternatifler sunan Foto Ekol, sizi ve sevdiklerinizi en iyi fotoğraf karelerinde buluşturuyor.

Alanya Biyometrik Fotoğraf

Yeni kimlik kartları ve pasaportlar için kullanılan biyometrik fotoğraf ihtiyaçlarında da Foto Ekol yardımınıza koşuyor. En özel fotoğrafları 15 dakika içinde çekip teslim eden firmada, acil vesikalık ihtiyaçlarının da karşılanması mümkün oluyor. Çocuklar için de biyometrik fotoğraf çekimleri yapılarak en kısa sürede teslim ediliyor.

Alanya Profesyonel Kamera Çekimi

Özel günler ya da ihtiyaçlarınız için profesyonel kamera çekimi yaptırabileceğiniz firma, HD görüntü kalitesiyle istenilen dakika kadar çekim yapıyor. Çekim ve montaj işleri gibi birçok ihtiyacın karşılanması içinde Foto Ekol kalitesini tercih edebilirsiniz.

Doğum Fotoğrafçılığı

Baby Shower ve doğum gibi özel günlerinizi de unutulmaz kılmak için Ekol Foto size memnun kalacağınız birçok alternatif sunuyor. Bu unutulmaz anları ölümsüzleştirmek için profesyonel hizmetlerle karşınızda olan   Foto Ekol ile siz de tanışın.

Hızlı ve Profesyonel Çözümler

Musa Çelik tarafından hazırlanan Alanya fotoğraf ve video çekimi seçenekleri için firmayla görüşebilir,fiyat teklifleri alabilirsiniz. Düğün, doğum, cast ve özel çekimlerde %100 memnuniyet garantisi veren Foto Ekol’a aşağıdaki iletişim bilgilerinden ulaşabilirsiniz.

 0 532 697 30 61

 FotoEkol     FotoEkol

 Şekerhane Mahallesi, Şevket Tokuş Cad. No: 8/C ALANYA

İletişim

FOTO EKOL İLETİŞİM BİLGİLERİ

Adres Detayları

Şekerhane Mahallesi, Şevket Tokuş Cad. No: 8/C ALANYA ANTALYA

Telefon: 0532 697 30 61 Fax: 0532 697 30 61

E-mail: fotoekol07•hotmail.com Website: www.alanyadugunfotografcisi.comİletişim Detayları

  • Firma İsmi FOTO EKOL
  • Yetkili Kişi MUSA ÇELİK
  • İrtibat 0532 697 30 61
  • Adres Şekerhane Mahallesi, Şevket Tokuş Cad. No: 8/C ALANYA
  • Telefon 0532 697 30 61
  • Fax 0532 697 30 61
  • E-mail fotoekol07•hotmail.com
  • Website www.alanyadugunfotografcisi.com

İletişim Formu

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.