İMGE SOĞUTMA

İMGE ENDÜSTRİYEL SOĞUTMA SİSTEMLERİ

Endüstriyel Soğutmada Lider

1994 yılından günümüze, sektörde soğutma sistemlerinin montaj, projelendirme, taahhüt, satış, satış sonrası servis ve bakım hizmetleri konularında sürekli gelişerek kesintisiz olarak hizmet vermekteyiz.

Müşteri memnuniyetini baz alan şirketimiz, soğutma tekniğindeki yenilikleri yakından izleyerek müşteri taleplerini %100 müşteri memnuniyetini hedef alarak geleceğe yönelik tasarlanmış üstün teknoloji ürünleri ile gerçekleştirmektedir.  Bu amaçla yıllar içinde teknolojideki hızlı gelişmelere paralel olarak ürünlerimiz, müşteri ihtiyaçlarını onların beklentilerinin üstünde karşılamak üzere değiştirilmiştir.

Bu çerçevede müşterilerin talepleri yerine getirilirken, ekoloji ve ekonomi arasında optimal uyum baz alınarak, optimum soğutma gücü, düşük ses seviyeleri, minimum işletme giderleri sağlanmak suretiyle çözümler getirerek faaliyetlerimize devam etmekteyiz.

Sektöründe seçkin ve lider firmaların güven ve desteğini kazanarak, her geçen gün alanında en iyi projelerle çözüm üreterek alanlarında kalitelerini ispat etmiş teknolojik ekipmanlar ile hizmet verilmektedir.

Modern hizmet anlayışımızla, benimsediğimiz koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkesi doğrultusunda hizmetlerimizin kalite seviyesini her geçen gün içinde bulunduğumuz soğutma sektöründe yukarıya taşımakta ve çağdaş, kaliteli hizmetlerimiz ile yurt içinde ve dışında firmamız müşterilerimizin beğenisini kazanmaktadır.

Başlıca ihracat yaptığımız ülkeler arasında, İngiltere, İsviçre, Hollanda, Makedonya, Romanya, Gürcistan, Özbekistan ve Kazakistan sayılabilir.

Değerlendirme ( 0 rating )

Değerlendirme

Ortalama
Kalite
Destek
Fiyatlar
Ürünler

İsim zorunludur.

Email zorunludur.

Yorum kısmı zorunludur.Büyük-Küçük harfe duyarlıdır.

HİZMETLERİMİZ

alanya-esnaf-vitrinimimgesogutmaendustriyel-sogutmacift-rejimli-sogutma-merkezi-sistem-uniteleri-min ATMOSFER KONTROLLÜ SOĞUK ODALAR

ATMOSFER KONTROLLÜ SOĞUK ODALAR

1 Jan, 1970

Küreselleşen dünya tarımında, tarımsal ürünlerin depolanması, saklamadan doğan kayıpların giderilmesi, ürünün optimal sürelerde ve düzenli olarak piyasaya sevk edilmesi ve pazar isterlerinin karşılanması bakımından büyük önem taşımaktadır.

Atmosfer Kontrollü soğuk odalarda ;

Günümüzde yaş meyve ve sebze üretiminde tüketici tercihleri her zamankinden çok daha fazla ve pazar koşullarını belirleyici rol oynamaktadır. Bu koşullara uyulmadığı takdirde ihracat ve buna bağlı olarak üretimde ilerleme olasılığı görünmemektedir.

Ayrıca ülkemiz, meyve ve sebze üretiminde dünyanın ilk beş ülkesi arasında yer almakla birlikte üretim ve üretim sonrası kayıpları nedeniyle tüketicinin sofrasında çok gerilerde kalmaktadır. Sebze ve meyveler tarladan doğrudan tüketiciye ulaştırılmaya çalışılmakta ya da bazı ürünler geleneksel yöntemlerle saklanmaktadır. Bu amaçla soğuk hava depoları kullanılmakta, soğuk hava depolarının sayısında artma görülmekle birlikte bu depolar modern saklama yöntemlerinin yanında etkinlikten çok uzak görülmektedir.

Çözüm ise Atmosfer Kontrollü Depo’dur.

Sebze ve meyveler toplandıktan sonra da gelişimlerini sürdürürler. Havadan oksijen (O2) alır, ortama karbondioksit (CO2) verirler.Meyvenin bozulması, çürümesi bu sürecin sonucudur. AK/ADO depoda meyve ve sebzenin gelişimlerini sürdüremeyecekleri bir atmosfer ortamı yaratılır. Bu ortam, oksijenin (O2) neredeyse yok edildiği, azotlu (N) bir ortamın oluşturulduğu, saklanan sebze ve meyveden üreyen zarar verici karbondioksit(CO2) ve etilenin (C2H4) emildiği, ideal ısı derecesinin sağlandığı bir ortamdır.

Atmosfer Kontrollü Soğuk Odalarda ;

Atmosfer Kontrollü Soğuk Muhafaza depolarında yaşam durmakta, sürekli tazelik sağlanmaktadır. Çevreye duyarlı, kimyasal ya da benzeri herhangi bir yöntem içermeyen Atmosfer Kontrollü Depo, taze uzun ömrün sırrıdır.

alanya-esnaf-vitrinimimgesogutmaendustriyel-sogutmaendustriye-tip-sogutma-sistemleri-min ENDÜSTRİYEL TİP SOĞUK ODA ÜNİTELERİ

ENDÜSTRİYEL TİP SOĞUK ODA ÜNİTELERİ

1 Jan, 1970

7,3 – 95,0 kW Soğutma Kapasiteleri aralığında, Soğuk Odalar ve Endüstriyel tüm soğutma uygulamalarında kullanılmaya uygundur.

Soğutma Sistemleri, güvenilir ve azami verimde çalışacak şekilde tasarlanmıştır.

Bakım ve servis sürecinde sistemin çalışabilirliği kompresörlerin bağımsız bölmeye montajı ile sağlanmıştır.

Bu Modellerde, ses düzeylerini asgari seviyerler de tutulabilmesi hedeflenmiştir.

İzolasyonsuz ve maksimum fan hızındaki modellerde, 10 mm esafede ISO3744’e göre 60 dB(A)’ dan başlayan ses düzeyi, soğutma grubu kabin içi izolasyon ilavesi ve elektronik fan devir kontrolü ile özellikle gece saatlerinde daha alt düzeylere indirilmektedir.

Harici ortam hava şartlarının korozif etkisi dikkate alınarak montaj/bakım kolaylığı da sağlayacak geometride üretilen soğutma sistemleri kabinleri, estetik görünümü sayesinde, çatı, teras, cephe ve benzeri alanlara yerleştirilmişlerdir.

Yoğunlaştırılma Üniteleri geniş model yelpazesi ve özel model opsiyonları ile muhtelif kapasite ihtiyaçlarına cevap verebilmektedir.

alanya-esnaf-vitrinimimgesogutmaendustriyel-sogutmasoguk-depo-kapilari-soguk-depo-surgulu-tip-kapilar-min SOĞUK HAVA DEPOSU SÜRGÜLÜ KAPILARI

SOĞUK HAVA DEPOSU SÜRGÜLÜ KAPILARI

1 Jan, 1970

Soğuk hava deposu kapıları yüzeyleri panel yüzeyleriyle aynı veya istenilen farklı yüzey kaplaması ile üretilmektedir.

Kapı kanadı ve kasası poliüretan dolgudur.

Isı köprüleri mevcuttur.

Soğuk hava deposu kapıları menteşeleri Yükselen tip menteşelidir.

Dışarıdan anahtarla kilitlenebilen ve içeriden kilitli ya da kilitsiz açılabilen acil çıkış kolu mevcuttur.

Rezistanslı donmuş muhafaza ve şoklama odaları kapısı ile soğuk muhafaza odaları kapısı üretilmektedir.

Soğuk hava deposu, Rezistanslı kapılarda kullanılan ısıtıcı rezistans 220 Volt beslemeli ve ithaldir.

Soğuk depo kapısı kanadı üzerindeki EPDM malzemeden dayanıklı ve esnek contanın kasaya bastığı noktada özel kapaklı profil içerisine yerleştirilen rezistans kablosu daha sonra değiştirilmeye olanak sağlar.

Soğuk hava deposu kapısı kullanım yerine göre farklı eşik detayları ile üretim yapılmaktadır. Ürünlerimizden biri olan menteşeli soğuk oda ve depo kapıları, net geçiş eni maksimum 95 cm’e kadar ve istenilen enöçlülerinde standart olarak üretilir.

Kasa kalınlığı, kullanılan panel kalınlığı ile aynıdır. Yüzeyler, panel yüzeyleriyle aynı veya isteğe göre opsiyonel yüzey seçeneklerinde üretilmektedir.

alanya-esnaf-vitrinimimgesogutmaendustriyel-sogutmasoguk-depo-panelleri-soguk-depo-sadvic-panelleri-min SOĞUK HAVA DEPOSU SANDVİÇ PANEL

SOĞUK HAVA DEPOSU SANDVİÇ PANEL

1 Jan, 1970

Endüstriyel soğuk oda panelleri, sağlıklı hijyenik ortamlarıyla, gıda maddelerinin doğallık ve tazeliklerini bozulmadan uzun süre korumalarına imkan veren ve modern dünyada kabul gören muhafaza sistemlerinin başında yer almaktadır.

Uluslararası standartlara uygun olarak tesis ettiği endüstriyel soğuk depolar, hastaneler, laboratuarlar, süpermarketler, pastane ve lokantalar gibi farklı kullanım alanlarına uygun olarak ideal ölçülerde kurulabilmekte, sandviç paneller sayesinde yüksek ısı yalıtımı oluşturarak büyük enerji tasarrufu sağlamaktadır.

Soğuk oda Panellerinin iç ve dış yüzeylerinde kullanılan polyester veya PVC kaplı galvaniz saç yüzey malzemesi hijyenik özelliği temizlenebilme kolaylığı ve dayanıklılığı ile et, sebze, ve tüm gıda maddeleriyle tıbbi ve medikal ürünlerin tazeliklerini ve özelliklerini en iyive en uzun süre bozulmadan korumalarını ve muhafaza edilmelerini sağlar.

Soğuk Hava Depo Panelleri, 1.110 mm eninde, 100 mm’den12.000 mm’ye kadar uzunlukta standart olarak, 50, 60, 80, 100, 120, 150, 180 ve200 mm kalınlığında üretim yapılmaktadır.

alanya-esnaf-vitrinimimgesogutmaendustriyel-sogutmasplit-tip-sogutma-sistemleri-min SPLİT TİP SOĞUK ODA ÜNİTELERİ

SPLİT TİP SOĞUK ODA ÜNİTELERİ

1 Jan, 1970

Soğutma Sistemleri 0,6 – 23,0 kW Soğutma Kapasiteleri aralığında, Soğuk Odalar ve Endüstriyel tüm soğutma uygulamalarında kullanılmaya uygundur.

Soğutma sistemleri, güvenilir ve azami verimde çalışacak şekilde tasarlanmıştır. Bakım ve servis sürecinde soğutma sisteminin çalışabilirliği kompresörlerin bağımsız bölmeye montajı ile sağlanmıştır.

Bu Modellerde, ses düzeylerini asgari seviyerlerde tutulabilmesi hedeflenmiştir.

Bu amaç ile, ünitelerde 6 kutuplu fanlar ( 900 Dev/Dak)kullanılmaktadır.

İzolasyonsuz ve maksimum fan hızındaki modellerde, 10 mm esafede ISO3744’e göre 43 dB(A)’ dan başlayan ses düzeyi, kabin içi izolasyon ilavesi ve elektronik fan devir kontrolü ile özellikle gece saatlerinde daha alt düzeylere indirilmektedir.

Harici ortam hava şartlarının korozif etkisi dikkate alınarak montaj/bakım kolaylığı da sağlayacak geometride üretilen soğutma kabinleri, estetik görünümü sayesinde, çatı, teras, cephe ve benzeri alanlara yerleştirilmişlerdir.

Yoğunlaştırılma Üniteleri geniş model yelpazesi ve özel model opsiyonları ile muhtelif kapasite ihtiyaçlarına cevap verebilmektedir.

alanya-esnaf-vitrinimimgesogutmaendustriyel-sogutmaşoklama-soguk-oda-cihazı-donmuş-oda-sogurma-cihazi-min ŞOKLAMA TİP, DONMUŞ ODA SOĞUTMA SİSTEMLERİ

ŞOKLAMA TİP, DONMUŞ ODA SOĞUTMA SİSTEMLERİ

1 Jan, 1970

Şoklama cihazları soğuk depo içine konulacak ürünlerin özelliklerini bozmadan en kısa sürede kemikleştirmek için kullanılırlar.

Soğutma Sistemleri, güvenilir ve azami verimde çalışacak şekilde tasarlanmıştır.

Şok Odaları için özel tip Evaporatörler kullanılmaktdır.,

Soğutma grubu elektrik panoları ile birlikte komple ürün olarak üretilmektedir.

Dip tip üretilen Şoklama Ünitesi ( Donmuş Muhafaza cihazı )özel imal edildiğinden dolayı ürünlerin özelliklerini korumak için  ürün üstüne direkt üfleme yapmadan şok yapabilmek için yönlendiricileri mevcuttur.

Şoklama cihazları +35°C, +45°C ve +50°C dış hava şartlarında çalışabilen geniş bir ürün yelpazesine sahiptir.

Yoğunlaştırılma Üniteleri geniş model yelpazesi ve özel model opsiyonları ile muhtelif kapasite ihtiyaçlarına cevap verebilmektedir.

alanya-esnaf-vitrinimimgesogutmaendustriyel-sogutmavidalı-kompresörlü-merkezi-sistem-sogutma-uniteleri-min VİDALI TİP MERKEZİ SİSTEM SOĞUTUCU CİHAZLAR

VİDALI TİP MERKEZİ SİSTEM SOĞUTUCU CİHAZLAR

1 Jan, 1970

Vidalı merkezi soğutma sistemleri soğuk muhafaza odası için normal (+5/-5 °C) ve donmuş muhafaza odaları için düşük (-18/-25 °C)sıcaklıklardaki birden fazla soğutma noktasındaki ısıl yüklerin alınması için tasarlanmış ünitelerdir.

Bu ünitelerde dayanıklı bir şasi üzerine titreşim sönümleyici elemanlar üzerine vidalı kompresörlerin 30 ile 100 HP gruplar halinde paralel bağlanması ile oluşmaktadır.

Yağ dengeleme sistemi ile tüm kompresörlerin mükemmel bir şekilde yağlanması sağlanmaktadır.

Vidalı Kompresörlü Soğutma sistemi istenen güce bağlı olarak uygun kapasiteye sahip olacak şekilde tasarlanmış olup eşit veya farklı kapasitelerdeki kompresörlerden oluşmaktadır.

alanya-esnaf-vitrinimimgesogutmaendustriyel-sogutmayarı-hermetik-merkezi-sistem-sogutma-sistemlerii-min YARI HERMETİK TİP SOĞUTMA CİHAZLARI

YARI HERMETİK TİP SOĞUTMA CİHAZLARI

1 Jan, 1970

Yarı Hermetik Merkezi Sistem Soğutma Üniteleri, birden fazla soğutma bölgesinin bulunduğu düşük kapasiteli tüm endüstriyel uygulamalarda kullanılmaya uygundur.

Sistemler, güvenilir ve azami verimde çalışacak şekildetasarlanmıştır.

Bu Modeller, dayanıklı şasi üzerine titreşim sönümleyici elemanları ile 2 Silindirli 2 HP gücündeki semi hermetik kompresörlerden, 8 silindirli 70 HP gücüne kadar kompresörlerin 3-5 li Gruplar halinde paralel çalışmalarını sağlayacak dizaynda üretilmektedir.

Soğuk depo üniteleri, ihtiyaca yönelik toplam kapasiteyi karşılamak amacı ile birden fazla eşit kapasitede kompresörün birlikte kullanımları ile oluşturulmuş iç mekan cihazlarıdır.

Kullanılan Kompresör adedi ve uygulama sıcaklığı (+5/-5 °Cve -15/-25 °C )değişkenlerine bağlı olarak 6 farklı seride olmak üzere toplam 170 değişik tipte Yarı Hermetik Soğuk depo cihazı üretilmektedir

alanya-esnaf-vitrinimimgesogutmaendustriyel-sogutmanemlendirme-uniteleri-min SOĞUK DEPO NEMLENDİRME CİHAZLARI

SOĞUK DEPO NEMLENDİRME CİHAZLARI

1 Jan, 1970

Adyabatik nemlendiriciler, santrifüj disk yardımı ile suyu atomize ederek, sis halindeki nemli havayı ortama üflemekte  ve özelikle soğuk muhahafaza depoları için en uygun nemlendirmeyi sağlamaktadır.

Su  beslemesi ile çalışmaya başlar, nemlendirme sonunda su tankı tamamen otomatik boşaldığından su içindeki hızla çoğalabilecek bakteriler mümkün olmaz ve maksimum hijyen sağlar

alanya-esnaf-vitrinimimgesogutmaendustriyel-sogutmaPVC-Hijyenik-Profil-ve-Kose-Parcasi-min PVC HİJYENİK PROFİL VE KÖŞE PARÇASI

PVC HİJYENİK PROFİL VE KÖŞE PARÇASI

1 Jan, 1970

Soğuk muhafaza depolarının kurulumu bitmiş oda iç köşeler birleşim yerlerinde Isı yapılımını sağlamak için kullanılan hijyenik profiller ve köşe birleşim aksesuarları, elastik olarak üretilmektedir.

alanya-esnaf-vitrinimimgesogutmaendustriyel-sogutmasoguk-depo-basinc-denge-ventil-valf-min SOĞUK DEPO BASINÇ DENGE VENTİLİ

SOĞUK DEPO BASINÇ DENGE VENTİLİ

1 Jan, 1970

İç ve dıs basınç havalandırma ile ayarlamasını yapar

Bu valfin eksikligi panel baglantılarda problem olusturur.

Kıragı olusumuna neden olur.

İç ve dıs basıncın balansı için gerekli hava miktarını belirlemek için asağıdaki formül kullanılır.

Q = k.V.!t

Q = Gereken hava miktarı (lt/dak)

K = 3.66 sabit sayısı

V = Soguk oda hacmi (metreküp)

7t = Odadaki maksimum sıcaklık degisimi (‘C)-degisim/dakika

Odanın içinden belirlenecektir.

Örnegin;

Soguk oda : pozitif oda

Hacim : 60 metreküp

7t = 2 ‘C

Q = 3.66 x 60 x 2 = 439 lt/dakika.

Soğuk Depolarda kullanılan olan basınç denge ventilleri (Basınç Dengeleyici, Basınç Dengeleme, basınç Dengeleme Valfi ) oda m3 e göre hesaplanmaktdır.

Soğuk Depo ve Donmuş ( Şoklama ) depoları için ayrı hesaplanarak seçim yapılır. Basınç dengeleyiciler takılmadığı bölümlerde, Soğuk Depo paneli ve Soğuk Depo Kapılarında basınçtan dolayı zarar görür.

İmge Soğutma Sistemleri olarak yapmış olduğumuz tesislerimizde basınç denge ventilerinin moonta ve devreye alma uygulamasını apmaktayız.

SOĞUTMA SİSTEMLERİ BLOG

alanya-esnaf-vitrinimimgesogutmaendustriyel-sogutma-35-e-varan-Enerji-Tasarruflu-Sistemler-min % 35' e Varan Enerji Tasarruflu Sistemler

% 35' e Varan Enerji Tasarruflu Sistemler

Günümüzde soğuk depo ve lojistik depoların odalarının en önemli gider kalemlerinin en başında kuşkusuz, soğutma sistemlerinin harcamış olduğu elektrik enerjisidir. Bu nedenle de soğuk depo sistemlerinde advanced energy saving uygulamalarıyla %35 oranlarında tasarruf sağlanmaktadır.

Bu uygulamalar soğutma sistemlerinde kontrol kumanda panellerinin özel yazılımlar ile spesifik hale getirilmesi ve ek yardımcı donanımsal eklentiler ile uygulamalar yapılmaktadır. Enerji tasarrufu sağlayan sistemlerimizde, uygulama yapmadan önce ve sonra elektrik güç ve değeler rapor edilerek, çözümlemelerimizde % 100 verim sağlanmıştır. 

Soğutma sisteminde en büyük enerji sarfiyatlarına yol açan emiş ve basma basınçları arasındaki farkının optimize edilmesi gibi yapılması gereken ve Soğutma gruplarına uygun Sisteminin Otomasyona uygun hale getirilmesi sağlanmalıdır.% 100 Verim almak için, projenin detaylı incelenmesi, konusunda tecrübeli Mühendislerimizin ve Arge ekibimizin yapmış olduğu raporda, uygulama yapılmadan önce teknik ve uygulama örnekleri ile yatırımcı onayı alınmaktadır.

Ayrıca sistemin PC Uzaktan Bağlantılı Modüle uygun hale getirilmesi kullanıcı için en büyük avantajdır.Daha detaylı bilgi için irtibata geçiniz.“Bizi Tanıyanlar, İhtiyaçlarının En İyi Şekilde Karşılandıklarını Bilirler.”

alanya-esnaf-vitrinimimgesogutmaendustriyel-sogutma-Soguk-Hava-Deposu-Yatirim-Destekleri-IPARD-TKDK-min Soğuk Hava Deposu Yatırım Destekleri ( IPARD, TKDK )

Soğuk Hava Deposu Yatırım Destekleri ( IPARD, TKDK )

Soğuk Hava deposu projelerinin keşif, soğuk depolarının projelerinde, proje sunumunda ve en önemlisi maliyeti ve finansmanı konusunda firmamızdan bilgi alabilirsiniz.

IPARD, TKDK – Kırsal Kalkınma, KKYDP ( Kırsal Kalkınma Yatırımlarının Desteklenmesi Programı ) Destekleri konusunda bir çok firmanın Soğuk Hava deposu Kurulumu, montajı ve Montaj sonrasındaki tüm hizmetleri İMGE Soğutma Sistemleri tarafından faaliyete geçirilmiştir.

Soğuk Hava Deposu sistemlerinin kurulumundan bir çok projeler sayesinde bilgi birikim ve tecrülebelerimizi paylaşmaktan onur duyarız. Devlet tarafından verilen tüm desteklerin takibi konusunda konusunda uzman danışmanlarımız ile projelendirme konusunda destek oluyoruz

.https://www.tkdk.gov.tr/

"Bizi Tanıyanlar İhtiyaçlarının En İyi Şekilde Karşılandığını Bilirler “ vizyonu ile tüm taahhüt etmiş olduğumuz projelerin en kısa devreye alınmasını ve Soğuk depo içerine konulacak ürünleri görmek en büyük gururumuzdur.

Anahtar Teslim Soğuk Hava Deposu Projeleri Soğuk Hava Deposu Cihazları Montaj ve Devreye alma konusu dışında dilerseniz tüm projenizi anahtar teslim yapacak ekip ve ekipmanlarımızdan faydanabilirsiniz.

alanya-esnaf-vitrinimimgesogutmaendustriyel-sogutma-soguk-depo-maliyeti-hakkinda-min Soğuk Depo Maliyeti

Soğuk Depo Maliyeti

Soğuk Hava Deposu Maliyeti; depolanacak yaş sebze ve meyve, et ve et ürünleri, süt ve süt ürünleri, patates depolama, dondurulmuş gıda muhafaza vb. ürünün özelliği, deponun m3 hacmi ve çalışma sıcaklık aralığı ( pozitif ve negatif çalışması ) gibi değerler göz önünde bulundurularak kullanılanak olan soğuk depo cihazında farklılıklar göstermektedir.

Müşterilerimiz talepleri doğrultusunda gerekli doneler belirlendikten sonra, proje ve teknik ofisimiz tarafından alternatifli Soğuk Hava Deposu Maliyeti sunuma hazırlanır.Firmamız fiyatların hazırlama esnasında, kurulacak olan Soğuk Hava deposu tesisde tüm alanları en kullanışlı şekilde proje alternatifleri hazırlar. Hazırlanan fiyatlarda kullanılacak olan Soğutma Sistemleri cihazları uzun ömürlü, ve çevreye duyarlı cihazlardır. Daha detaylı bilgi için info@imgesogutma.com

alanya-esnaf-vitrinimimgesogutmaendustriyel-sogutmaSogutma-Sistemleri-Hakkinda-min Soğutma Sistemleri Hakkında

Soğutma Sistemleri Hakkında

Endüstriyel Soğutmada Lider

Soğuk hava deposu sistemleri, yaş sebze ve meyve depolama alanları, lojistik depolar, atmosfer kontrollü soğuk odalar, şoklama üniteleri, hızlı soğutma cihazları, sarartma sistemleri imalatı konusunda, Sektöründe seçkin ve lider firmaların güven ve desteğini kazanarak, her geçen gün soğuk hava deposu sistemlerinde en iyi projelerle çözüm üreterek teknolojik ekipmanlar ile 1994 yılından günümüze, soğuk muhafaza odaları, donmuş muhafaza odaları, soğutma sistemlerinin montaj, projelendirme, taahhüt, satış, satış sonrası bakım hizmetleri konularında sürekli gelişerek kesintisiz olarak hizmet vermekteyiz.

Soğuk Depo, Hızlı Soğutma, Şok Cihazları, Merkezi Soğutma Sistemleri Üretim

 Endüstriyel soğutma sistemlerinde ve soğuk hava deposu cihazlarında, standartlara uygun, düşük enerji sarfiyatı, güvenilir ve kaliteli ekipmanlar ile 20 yıllık tecrübemizle sektörümüzde hizmet vermekteyiz. En basit uygulamadan, yüksek kapasiteli sistemler ile Endüstriyel soğutma ünitelerini deneyimli kalifiyeli kadrolarımızla projelendirme, taahhüt, kurulum ve kurulum sonrasında güçlü servis ağımızla yıllarca müşterilerimize sorunsuz endüstriyel soğutma sistemleri kullanıma sunulmuştur. Endüstriyel soğuk hava deposu sistemlerinde ürün çeşitliliği, kaliteli ekipmanlar, tasarruflu soğutma cihazları üretimi, müşteri memnuniyet, hizmet güvencesi firmamızın genel prensibidir.

En İyi Hizmet, En İyi Fiyat, En İyi Kalite anlayışı ile Endüstriyel Soğutmada lider olan firmamız, 

Soğuk hava deposu, soğuk oda cihazları, soğuk oda kapıları, soğuk oda sürgülü kapıları, soğuk hava deposu panelleri, soğuk oda sarartma sistemleri, soğuk hava deposu sarartma sistemleri, soğuk oda nemlendirme sistemleri konusunda hizmet vermekteyiz. 

Soğutma Otomasyonu Endüstriyel soğutma sistemleri, Soğuk oda, Soğuk hava deposu, Atmosfer kontrollü soğuk odalar, Soğuk depo tesislerinde uzmanlık gerektiren, uzaktan pc bağlantılı modülleri olan otomasyon sistemleri işletmeye yönelik kolaylıklar sağlamaktadır.Endüstriyel soğutma sistemleri ve Merkezi sistem soğutma grupları sistemlerinde mevcut dijitaller pano dışında işletmeye uygulanan otomasyon sistemi, ek bir yazılım gerektirmeden PC ye bağlanarak kumadan panelleri vasıtasıyla sisteme uyumlu hale getirilerek her türlü ver kaydını yapabilen uzaktan izleme imkanı veren özel yazılımdır.

İMGE Soğuk Depo, Endüstriyel Soğutma Sistemlerinde; Fiyat Anlayışımız

Endüstriyel soğuk hava deposu sistemlerinde ürün seçenekleri ve kullanım alanları gibi etkenlerin çeşitliliğinden dolayı uygulama projelerine göre standart olmamasından dolayı fiyatlarda ciddi farklılıklar görülmektedir.Ürün gruplarına göre ve kullanılan malzemelerin teknik özelliğinden fiyat fark ettiğinden dolayı ayrıntılı olarak fiyat seçeneği sunmaktayız. Bizi tanıyanlar ihtiyaçlarının en iyi şekilde bilirler ilkesinden yola çıkarak, öncelikli hedefimiz yüksek karlı sistemler olmayıp, müşteri odaklı, uzun vadeli ticari birlikteliğimizi sürdürmek, yatırımcıyı doğru yönlendirmek, projeye göre uygun kaliteli enerji tasarruflu soğutma cihazları ile birlikte ürün ve fiyat çeşitliliği ile alternatifleri sizlere sunmaktayız.

 Soğuk Depo Sistemlerinde Kalite ve Güven

Soğuk depo sistemlerinde sektörünün lideri olan firmamız kurulduğu günden beri, EN İYİ HİZMET, EN İYİ FİYAT, EN İYİ KALİTE anlayışı soğutma sistemlerinde faaliyet göstermekteyiz. Çalışır vasiyette teslim ettiğimiz, Soğuk Depo cihazlarında kullanılan ekipmanlar kalitelerini ıspatlamış firmaların ürünleridir. Dünya standartların üretilen üretilen Soğuk Oda sistemleri ve ekipmanları ISO 9001-2000 TÜV CERT, TSE, imalat yeterlilik belgesi ve CE belgelerine sahiptir.Anahtar Teslim Endüstriyel Soğutma Sistemlerinde 

Proje Taahhüt

İmge Soğutma her aşamada müşterinin ihtiyaçlarını göz önüne bulundurarak , siz değerli müşterilerine Soğuk depo sistemlerinde en doğru çözümü sunmak ve sizin deneyimlerinizden faydalanarak her aşamada müşteriyi projenin içine katarak, soğuk hava deposu sisteminde en verimli sonuca ulaşmayı ilke edinmiş bir kuruluştur. Yatırımlarınızda, soğuk hava deposu, lojistik depo, sarartma sistemleri, nemlendirme üniteleri vb. projenizin taslağı ve maliyeti, işleme maliyeti gibi en önemli etkenleri proje ekibimiz tarafından gerekli analizler ve kapasiteler hazırlanarak en uygun soğutma grupları için soğuk oda cihazı seçimi yapılarak, Proje çalışmasını sunmaktayız.En büyük sermayemiz motive olmuş kalifiye çalışanlarımızdır. En basit uygulamalardan en kapsamlı uygulamalara kadar soğutma sistemlerinin kurulum ve montajlarında deneyimli kalifiye kadrolarımızla taahhütler gerçekleştirilerek yıllarca sorunsuz ve güvenilir bir şekilde soğutma sistemleri kullanıma sunulmaktadır

.7/24 Teknik Servis

Soğutma sistemlerinin yıllarca sorunsuz ve minimum işletme giderleri ile işlevlerini yerine getirebilmesi için tüm sistemler gibi soğutma sistemleri de periyodik bakım ve kontrolleri gerektirmektedir.Hizmet de süreklilik anlayışı ile oluşturulan servis ve bakım ağı ile Türkiye genelinde en geç 4 saat içinde her türlü arızaya müdahale edebilecek şekilde kalifiye elemanlardan oluşmuş mobilize ekipler ile 7 gün 24 saat boyunca hizmet sunmaktadır. 

Etiketler; Soğuk Depo, Soğuk Oda, Endüstriyel Soğutma Sistemleri, Anahtar Teslim Soğutma Sistemleri, Soğuk Depo Yedek Parça ve Servis, Soğutma Otomasyonu, Split Tip Soğutma Sistemleri, Merkezi Sistem Soğutma Sistemleri

alanya-esnaf-vitrinimimgesogutmaendustriyel-sogutma-soguk-depo-maliyeti-hakkinda-min Endüstriyel Soğutma Sistemleri

Endüstriyel Soğutma Sistemleri

Endüstriyel soğutma sistemlerinde Anahar teslim projeler dışında, yapılmak istenen projenin, ücretsiz olarak keşip, projelendirmenin yanısıra danışmanlık hizmeti vermekteyiz. soğutma sistemlerinde kullanılan kompresörler hermetik kompresör, yarı hermetik kompresör, vidalı kompresör, scroll kompresörler dışında yeni nesil stream model kompresörler kullanılmaktadır.,

Split Tip Soğutma cihazlarında;

Hermetik ve scrol kompresörler kullanılmaktadır. Bu sistemler küçük kapasiteli 0,6 – 23,00 kW soğutma kapasiteleri aralıklarında kullanılmaya uygundur. Bireysel olarak üretilen soğuk depo cihazında kullanılan fanlar sessiz fanlar kullanılmaktadır. Ürünlerimizde kesinlikle China menşeili ürünler kullanılmaz. Kompresörler bağımsız bölmeye yerleştirilir. Hermetik kompresörlü ürünlerde kullandığımız kompresör markası genellikle Tecumseh Kompresör, Copeland Scroll kompresör kullanılmaktadır. Bireysel soğuk oda cihazında kullanılan fanlar sessiz fanlardır. Ses seviyesi 10 m mesafeda ISO3744’e göre 43 dB (A)’dan başlayan ses düzeyi, ve soğutma cihazlarının kabin içine ses izolasyon uygulaması yapılarak ses seviyesini en asgari seviye indirmektedir.İstenilen kapasitelerde üretimi yapılan Soğuk depo cihazlarında kullanılan soğutucu akışkan ( R-404 A Gas ) çevreye duyarlı soğutucu akışkan olup, Soğutma cihazlarında kullanılan tüm malzemeler kalitelerini ıspatlayan ürünlerden üretimi yapılır.

Endüstriyel Soğutma Cihazları

Yarı hermetik kompresörler kullanılmaktadır. Bu sistemler küçük kapasiteli 7,3 – 95,0 kW soğutma kapasiteleri aralıklarında kullanılmaya uygundur. Bireysel olarak üretilen soğuk depo cihazında kullanılan fanlar sessiz fanlar kullanılmaktadır. Ürünlerimizde kesinlikle China menşeili ürünler kullanılmaz. Kompresörler bağımsız bölmeye yerleştirilir. Hermetik kompresörlü ürünlerde kullandığımız kompresör markası genellikle Tecumseh Kompresör, Copeland Scroll kompresör kullanılmaktadır.Bireysel soğuk oda cihazında kullanılan fanlar sessiz fanlardır. Ses seviyesi 10 m mesafeda ISO3744’e göre 60 dB (A)’dan başlayan ses düzeyi, ve soğutma cihazlarının kabin içine ses izolasyon uygulaması yapılarak ses seviyesini en asgari seviye indirmektedir.İstenilen kapasitelerde üretimi yapılan Soğuk depo cihazlarında kullanılan soğutucu akışkan ( R-404 A Gas ) çevreye duyarlı soğutucu akışkan olup, Soğutma cihazlarında kullanılan tüm malzemeler kalitelerini ıspatlayan ürünlerden üretimi yapılır. 

Soğuk hava deposu cihazı tamamlayıcı,

 ürünleri ana malzemeler olarak kondanser, Evaporatör ile birlikte komple üründen standart ve özel müşteri isteğine göre, çalışma aralıklarına göre soğuk depo cihazı imal edilmektedir.Soğuk hava deposu sistemleri için cihazın imalatında kullanılan malzemeler başlıca ürün adı ve marka olarak aşağıda sınıflandırılmıştır. Kompresör, Drayer, Kompresör, Gözetleme camı, Genleşme Valfi, Selenoid, Küresel Vana, Alco, Castel, Copeland, Maneurop, Techumseh, Aspera, Embraco, Cubigel, Danfoss, Carly, Carel, Dixell, Ebm, Rosenberg, Ziehl Abegg, Thermokey, Fan hız kontrol, Flow swiç, Yağ Basınç Sensörü, Yağ Tankı, Kurve, Likit Tankı, Soğutucu Akışkan, Selenoid Bobini, Dirsek, Te, Poliüretan İzolasyon kaplama vb. 

Konu ile ilgili aranan en çok anahtar kelimeler;Endüstriyel soğutma sistemleri, endüstriyel soğutma sanayi, soğutma sanayii, ısıtma soğutma sanayi, ısıtma soğutma

alanya-esnaf-vitrinimimgesogutmaendustriyel-sogutma-Merkezi-Sistem-Sogutma-Sistemleri-min Merkezi Sistem Soğutma Sistemleri

Merkezi Sistem Soğutma Sistemleri

Merkezi sistem soğutma cihazları, kullanım alanlarına göre iki kompresörü, üç kompresörlü eşit yada farklı hp gücüne sahip kompresörler ile üretilir.Merkezi Sistem soğutma grupları kondanser ayrı yada farklı olarak dizyan edildiği gibi kompresör ünitesi açık yada kapalı sistem olarak özel imalat seçenekleri vardır

Merkezi Sistem Soğutma Cihazları Kullanım Alanları

Yaş sebve ve meyve depolama alanları, küçük kapasiteli soğuk oda sayısı fazla olan tesislerde, Lojistik depolama alanlarında, Gıda depolama, Et ve Et ürünleri işleme ve depolama alanları dışında, yer tasarrufu sağlamak için kullanıma uygundur.

Yarı Hermetik Merkezi Sistemler

İstenilen Kapasitelere üretim seçeneği bulunan merkezi sistem gruplarında Yarı Hermetik kompresörler kullanılmaktadır. Üretilen cihazlarda kullılan malzemeler kalitesini ıspatlamış ürünlerden tercih etmekteyiz. Bireysel gruplara göre maliyeti düşüktür. 2 hp den 100 hp ye kadar kompresör seçenekleri mevcuttur.

Vidalı Kompresörlü Merkezi Sistemler

Soğutma kapasitesi yüksek olan alanlarda, Yüksek kapasiteli vidalı kompresöler kullanıma uygundur. Üretilen cihazlarda kullılan malzemeler kalitesini ıspatlamış ürünlerden tercih etmekteyiz. 30 hp den 100 hp ye kadar kompresör seçenekleri mevcuttur.

alanya-esnaf-vitrinimimgesogutmaendustriyel-sogutmaSoguk-Oda-Panelleri-Soguk-Oda-Kapilari-min Soğuk Oda Panelleri, Soğuk Oda Kapıları

Soğuk Oda Panelleri, Soğuk Oda Kapıları

Soğuk Oda Panelleri 

Soğuk odaların duvar ve tavan montajında kullanılan, soğuk oda çalışma aralıklarına göre üretilen ısı yalıtım malzemesidir. Soğuk oda panelleri, bakterilere karşı tam koruma sağlayan özel boya ile üretilir. Soğuk oda panelleri "sürekli hat" (continuousline) teknolojisiyle üretimi yapılmaktadır. Depo en, boy yüksekliğik ölçütlerine göre istenilen boyda üretilir. Soğuk oda paneli yanal birleşimleri, iki adet lamba – zıvana türü birleşime sahip olup, Panelleri her iki yüzeyi 0,50 mm kalınlığında RAL 9002 renk kodu ile galvaniz saçtan üretimi yapılamkatdır. 

Soğuk Oda Sürgülü Kapıları

Endüstriyel tam yalıtımlı ( Yoğun oranda poliüretan dolgulu ) sürgülü kapıları, anotlanmış yüksek kalite kapı kanadı, kapı profilleri, alt ve üst ray takımları, paslanmaz çelik ve kompozit plastik veya paslanmaz aksesuar seçenekleri ile üretimi yapılır. Soğuk muhafaza ve Donmuş Muhafaza odaları için kullanıma uygun isteniln panel kalınlıklarına göre üretimi yapılmaktadır. İstenilen kapı ölçülerine göre ve istenilen RAL kodlarına göre, yüzey alanları PVC ve CrNİ olarak üretim seçeneğine sunulur. Standart ölçüleri 200*280 ve 220*280 cm dir.

Soğuk Oda Çarpma Kapıları 

Endüstriyel tam yalıtımlı ( Yoğun oranda poliüretan dolgulu ) sürgülü kapıları, anotlanmış yüksek kalite kapı kanadı, kapı profilleri, alt ve üst ray takımları, paslanmaz çelik ve kompozit plastik veya paslanmaz aksesuar seçenekleri ile üretimi yapılır. Soğuk muhafaza ve Donmuş Muhafaza odaları için kullanıma uygun isteniln panel kalınlıklarına göre üretimi yapılmaktadır. İstenilen kapı ölçülerine göre ve istenilen RAL kodlarına göre, yüzey alanları PVC ve CrNİ olarak üretim seçeneğine sunulur. Standart ölçüleri 90*190 cm dir. 

Soğuk Oda Menteşeli Tip Bar Kapısı

Bar tipi kapılarımız, sağa ve sola her iki tarafada açılabilen, tek veya çift kanatlı ve 90 derecelik açıyla açıldığında sabitlenebilme özelliği olan yarı yalıtımlı kapı modelidir. 40 mm kenar kalınlığına sahiptir. Alüminyum kenar profilleri, PVC ile kaplanan, galvanizlenen çelik malzemelerden desteklenen yüksek yoğunlukta enjekte edilen Poliüretan köpüğü sayesinde yalıtım sağlamaktadır. Soğuk odaları, koridorları ayırmak, insanların, forkliflerin veya el arabalarının, hızlı ve kolay yoldan, diğer tarafa geçmelerini sağlamak için kullanıma uygun şekilde tasarlanmıştır. soğuk oda menteşeli tip bar kapıları Endüstriyel mutfaklar, gıda işleme odaları, yaş sebze ve meyve işleme alanları vb. için uygulanabilmektedir.

Soğuk Oda Kapı Fiyatları

Çarpma Kapı, Menteşeli Tipi Soğuk Oda kapısı, Sürgülü kapı, Atmosfer Kontrollü soğuk Oda kapısı seçeneği dışında kullanılan malemelerin kalitesine göre fiyatlandırılır. Soğuk oda kapı fiyatlarında ölçü dışında fiyatları değişken kılan diğer durumlar, kapıların kaplama yüzey alanlarında da değişiklik göstermektedir.

soğuk oda kapıları, soğuk oda fiyatları, soğuk oda hesabı, soğuk oda panel fiyatları, soğuk oda kapısı, panel soğuk oda, soğuk oda kapı fiyat

İletişim

İMGE SOĞUTMA İLETİŞİM BİLGİLERİ

Adres Detayları

Güller Pınarı Mah., Aydın Apt No: 18/18,, Eşref Kahvecioğlu Cd., 07400 Alanya/Antalya

Telefon: 0 242 522 09 51

E-mail: info•imgesogutma.com Website: www.imgesogutma.comİletişim Detayları

  • Firma İsmi İMGE SOĞUTMA
  • Yetkili Kişi GAZİ ÖZGEN
  • İrtibat 0 532 281 10 73
  • Adres Güller Pınarı Mah., Aydın Apt No: 18/18,, Eşref Kahvecioğlu Cd., 07400 Alanya/Antalya
  • Telefon 0 242 522 09 51
  • E-mail info•imgesogutma.com
  • Website www.imgesogutma.com

İletişim Formu

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.