MALİK İLETİŞİM

ALANYADAKİ CEP TELEFONU TAMİRCİSİNİZ, MALİK CEP TEL. TEKNİK SERVİS

Malik iletişim telefonculuk mesleği içerisinde uzun yıllardır varlığını sürdüren profesyonel bir işletmedir. Eğitimli ve donanımlı kadrosu ile birçok kişiye hizmet vermektedir.  Her marka cep telefonuna hakim olan Malik iletişim ekibinin hızlı ve güvenilir telefon tamir konusundaki tecrübelerinden yararlanabilirsiniz.

Malik iletişim sayesinde cep telefonlarınızın problemini hemen anlayabilir ve tamir ettirebilirsiniz.  Hiçbir sorun yaşamayacağınıza emin olabilirsiniz.

Malik iletişim ekibi güler yüzlü ve saygılı bir ekiptir. Ayrıca işinde uzman ve kaliteli işçiliği olan bu ekibe dilediğiniz zaman ulaşabilirsiniz. En hızlı ve ekonomik şekilde cep telefonunuzun problemini çözebilir, kullanmaya devam edebilirsiniz.

Malik iletişim her zaman yanınızdadır.

Değerlendirme ( 0 rating )

Değerlendirme

Ortalama
Kalite
Destek
Fiyatlar
Ürünler

İsim zorunludur.

Email zorunludur.

Yorum kısmı zorunludur.Büyük-Küçük harfe duyarlıdır.

NELER YAPARIZ

Alanya-Samsung-Telefo-Tamiri-Alanya-Telefon-Tamiri-Samsung Alanya Samsung Cep Telefonu Ekran Değiştirme Fiyatları

Alanya Samsung Cep Telefonu Ekran Değiştirme Fiyatları

Alanya Samsung Cep Telefonu Ekran Değiştirme Fiyatları konusunda Malik İletişim Sektördeki fiğer firmalara gore en uygunudur. Diğer firmaları gezmek ve onlarla pazarlık etmek zorunda değilsiniz ve hepsinden önemlisi bu değerli ürünlerinizin güvenliğinden endişe etmek durumunda da değilsiniz. Sadece Malik İletişim’e uğramanız yeterlidir. Üstelik firmaya uğramak zorunda da değilsiniz telefonla arayarak da cep telefonları ile ilgili her türlü bilgiyi uzman ve güler yüzlü personelinden alabilirsiniz. Bunu yanında sıfır veya ikinci el tüm marka cep telefonlarına en uygun fiyatlarla sahip olabilirsiniz.

Alanya-2.-El-Telefonlar-Alanya-İkinci-El-Telefonlar Alanya İkinci El Ucuz Telefonlar Malik İletişim

Alanya İkinci El Ucuz Telefonlar Malik İletişim

Alanya telefon tamircisi Mustafa Ali Ak ve ekibi her bütçeye göre cep telefon modelleri bulundurmaktadır. Dilediğiniz marka ve model cep telefonu için Malik iletişime ulaşabilir, bilgi alabilir ve sağlıklı bir şekilde ikinci el cep telefonu satın alabilirsiniz. Malik iletişim profesyonel ve tecrübeli bir telefoncu olduğu için sizlere en iyi hizmeti sunmaktadır. İşini severek yapan Mustafa Ali Ak kişilerin ihtiyaçlarına ve bütçelerine göre en doğru tercihi yapmalarına yardımcı olmaktadır. Malik iletişime güvenebilir ve dilediğiniz şekilde hizmet alabilirsiniz. Alanya ikinci el ucuz telefonlar Malik iletişim bünyesinde her bütçeye göre her zaman bulunmaktadır.

Alanya-Kırık-Erkanlı-Telefonlarin-Tamirati-Malik-İletisim Telefonumun Ekranı Kırıldı ne Yapmalıyım

Telefonumun Ekranı Kırıldı ne Yapmalıyım

Cep telefonunun ekranı kırılan kişiler yeni ekran takılma hizmetinden yararlanmak isterlerken masraflı olacağını düşünerek çekinirler. Hatta ekran kırılmasına rağmen kullanılabilir durumda ise yaptırmazlar. Ancak bunu yapmanıza gerek yoktur. Hatta bunu yaparak telefonunuzun daha çok zarar görmesine neden olabilirsiniz. Ekranı kırılan telefon daha çabuk toz tutar, herhangi bir sıvı döküldüğünde daha çabuk emer bu nedenler telefonunuza daha çok zarar vermiş olursunuz. 

Bu nedenle hemen profesyonel bir telefon tamircisine giderek ekranınızı değiştirmelisiniz. Aksi takdirde daha çok masraf yapabilirsiniz. Malik iletişim ekonomik fırsatları ve kullandığı orijinal parçalar ile birçok kişiye bu konuda yardımcı olmuştur. Malik iletişim ekibine güvenebilir ve onlardan hizmet alabilirsiniz

Iphone-sifir-ve-2.-el-telefonlar Alanya Iphone ikinci El Telefon Fiyatları

Alanya Iphone ikinci El Telefon Fiyatları

Malik İletişim Alanya Iphone İkinci El Telefon Fiyatları cebinize ve ailenize dosttur. Satmış olduğu her ürünün arkasında durmaktadır ve herhangi bir bozulma ya da kırılma durumunda nitelikli ve işlerinde uzman personeliyle size yardıma her zaman hazır bulunmaktadır. Bozulan ürünler parça değişimi gerektiriyorsa, kullandığı tüm parçalar orijinal parçalar olmakta ve büyük bir titizlikle telefonunuza takılmaktadır. 

Malik İletişim’de her marka ve her model telefonları sıfır ve ikinci el olarak bulabilirsiniz. Bunun yanında telefonların güvenliğini arttırmak adına her modele uygun kırılmaz ekranları ve telefon kılıflarını Malik İletişim’de bulabilirsiniz. Tüm firmaları gezerek fiyat almak zorunda değilsiniz, sadece Malik İletişim’e uğrayın ve istediğiniz ürüne sahip olun.

Alanyanin-Cep-Telefon-Tamircisi-Mustafa-Ali-Ak Alanya Cep Telefonu Tamir Fiyatlar

Alanya Cep Telefonu Tamir Fiyatlar

Malik İletişim Alanya Cep Telefonu Tamir Fiyatları ile sizi kapı kapı diğer firmaları gezip fiyat almak veya güven problemi yaşamak durumunda kalmaktan kurtarmaktadır. Üstelik her marka ya da modeldeki cep telefonlarınız için aynı hizmeti sunmaktadır. Sadece tamiratla kalmayıp sıfır veya ikinci el cep telefonu satışlarında da size aynı fiyat avantajını ve kalite güvencesini sağlamaktadır. Cep telefonu ile ilgili her türlü işleminiz de içiniz tamamen rahat ederek Malik İletişim’i tercih edebilirsiniz.

İletişim

MALİK İLETİŞİM İLETİŞİM BİLGİLERİ

Adres Detayları

Güller Pınarı Mahallesi, Hasan Akçalıoğlu Cd. 12/C, 07400 Alanya/Antalya

Telefon: 0 532 581 12 34İletişim Detayları

  • Firma İsmi MALİK İLETİŞİM
  • Yetkili Kişi MUSTAFA ALİ AK
  • İrtibat 0 532 581 12 34
  • Adres Güller Pınarı Mahallesi, Hasan Akçalıoğlu Cd. 12/C, 07400 Alanya/Antalya
  • Telefon 0 532 581 12 34
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.